Ana Sayfa / Uçak Bileti / Ağrı / Ağrı İstanbul Uçak Bileti

Ağrı İstanbul Uçak Bileti

istanbul uçak bileti

Ağrı’dan İstanbul’a

  • 174 TL geçen ay Ağrı’dan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • Ağrı’dan İstanbul’a ortalama uçuş süresi 2 saat kadardır
  • Ağrı’dan İstanbul’a direkt uçan 1 havayolu vardır.
  • İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır.
  • Ağrı’dan İstanbul’a haftada 11 uçuş bulunmaktadır.
  • Ağrı’dan İstanbul’a 1.192 km’dir.
  • Ağrı’dan İstanbul’a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları’dır.

agri

Ağrı – İstanbul Uçak Bileti

Türkiye’nin doğusunu Batısına bağlayan bu rotada, haftanın yedi günü Türk Hava Yolları`nın aktarmasız seferleriyle uçmanız mümkün. Ağrı – İstanbul uçak bileti sunan tek havayolu olan Türk Hava Yolları, tarifeli uçuşlarını karşılıklı seferler şeklinde, günde tek frekans olarak gerçekleştirmektedir.

Uçuşunuzun ilk ayağı olan Ağrı Ahmed-i Hani Havaalanı, sadece İstanbul ve Ankara uçuşlarına ev sahipliği yapmaktadır. Yolcular, uçuş öncesi küçük bir terminalde ağırlanmaktadır. Türk Hava Yolları bürosu, sağlık merkezi ve bebek bakım odasının bulunduğu terminalde, işlemleriniz hızla tamamlanarak, uçağa geçişiniz sağlanmakta. Ağrı-Van Karayolu üzerinde, şehir merkezine sadece 9 km mesafede konumlanmış olan havaalanı, yaklaşık 100 aracı barındırabilecek park alanına sahip. Ulaşım, Ağrı Belediyesi tarafından, uçak saatleri baz alınarak düzenlenen otobüs servisleri ile sağlanabileceği gibi, özel araçlar, taksiler ve kiralık araçlarla da oldukça kolay. Havaalanının şehir merkezine yakın mesafede bulunması, taksi ile ulaşım maliyetini düşürmekte ve taksiler yoğun tercih edilen bir alternatif olmaktadır.

Ağrı`daki küçük bir havaalanından havalanan uçağınız, İstanbul`da Türkiye`nin en büyük havaalanı olan Atatürk Havalimanı`na inmektedir. Yurt içi uçuşların karşılandığı İç Hatlar Terminalinde, gelen yolcuların yararlanabileceği Bagaj Emanet Ofisi, ATM`ler, büfeler, araç kiralama ofisleri gibi hizmetler bulunmaktadır. Havaalanının, binden fazla aracı barındıracak kapasiteye sahip açık ve katlı otoparkları, özel araçlarıyla ulaşım sağlayan yolcu ve yolcu yakınlarına hizmet vermektedir. Şehrin Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkezi bölgelere, yaklaşık 30 – 40 dakika uzaklıkta bulunan havaalanından ulaşım, HAVATAŞ Servisleriyle son derece kolay ve konforlu. Terminal çıkışında kolaylıkla bulabileceğiniz havaalanı taksileri gece ve gündüz aynı tarife üzerinden ücretlendirmektedir. Diğer bir ulaşım alternatifi ise metrodur. İç Hatlar Terminalinde bulunan metro istasyonundan Yenikapı`ya direkt geçebilir, buradan şehrin istediğiniz bölgesine metro ile devam edebilir veya diğer toplu taşıma araçlarından yararlanabilirsiniz.

İstanbul; coğrafi yapısı, iklimi, dinamik atmosferi ile Ağrı`dan tamamen farklı bir şehir. 24 saat canlı, hareketli ve bitmeyen koşuşturması ile ziyaretçilerinin başını döndürmekte. Kıtaları köprülerle birbirine bağlarken, ülkenin her bölgesinden renkler de taşımakta. Ağrı`nın, büyük şehirlere oranla daha sakin günlük yaşamından sonra İstanbul, her an karşılaşabileceğiniz sürprizlerle dolu, renkli mi renkli bir şehir. Tüm büyük şehirlerde olduğu gibi konaklama, ulaşım, yeme-içme veya eğlence gibi birçok konuda, farklı fiyatlarla seçenekler sunmakta, ancak yine de Ağrı ile karşılaştırıldığında pahalı bir şehir olduğunu söylemek mümkün. Atatürk Havalimanından, merkezi bir semt olan Taksim civarına taksi ile ulaşım yaklaşık 70 TL`dir. Boğaz manzaralı bir restoranda, keyifli bir akşam yemeğinin maliyeti ise ortalama 30 ile 60 TL arasında değişmektedir. Şehirde toplu taşıma; karayolu, denizyolu ve raylı sistem ile yapılmaktadır. İklim açısından, şehri ziyaret için en uygun zaman bahar aylarıdır. Kışlar soğuk ve yağışlı geçerken, yazın Temmuz, Ağustos aylarında sıcaklık zaman zaman 30 dereceyi bulmaktadır.

Ağrı'dan İstanbul'a 174 TL geçen ay Ağrı'dan İstanbul'a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Ağrı'dan İstanbul'a ortalama uçuş süresi 2 saat kadardır Ağrı'dan İstanbul'a direkt uçan 1 havayolu vardır. İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır. Ağrı'dan İstanbul'a haftada 11 uçuş bulunmaktadır. Ağrı'dan İstanbul'a 1.192 km'dir. Ağrı'dan İstanbul'a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları'dır. Ağrı - İstanbul Uçak Bileti Türkiye’nin doğusunu Batısına bağlayan bu rotada, haftanın yedi günü Türk Hava Yolları`nın aktarmasız seferleriyle uçmanız mümkün. Ağrı - İstanbul uçak bileti sunan tek havayolu olan Türk Hava Yolları, tarifeli uçuşlarını karşılıklı seferler şeklinde, günde tek frekans…

Ağrı İstanbul Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Batman İstanbul Uçak Bileti

Batman’dan İstanbul’a Batman’dan İstanbul’a haftada 22 uçuş bulunmaktadır. 128 TL geçen ay Batman’dan İstanbul’a en …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com