Ana Sayfa / Uçak Bileti / İstanbul / Batman İstanbul Uçak Bileti

Batman İstanbul Uçak Bileti

Batman’dan İstanbul’a

  • Batman’dan İstanbul’a haftada 22 uçuş bulunmaktadır.
  • 128 TL geçen ay Batman’dan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • Batman’dan İstanbul’a ortalama uçuş süresi 1 saat 55 dk kadardır
  • İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır.
  • Batman’dan İstanbul’a direkt uçan 2 havayolu vardır.
  • Batman’dan İstanbul’a 1.085 km’dir.
  • Batman’dan İstanbul’a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları’dır.

Batman Uçak Bileti

Batman – İstanbul (SAW) Uçak Bileti

Batman`dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına, haftanın altı günü, direkt uçabileceğiniz Batman – İstanbul uçak bileti bulmanız mümkün. Çarşamba günleri dışında her gün tek frekans olarak uçan Pegasus, bu hatta direkt uçan tek havayolu.

Batman Havaalanı, sınırlı sayıda uçuşlara cevap veren küçük bir havaalanı. 4 katlı terminal binasında, iç ve dış hat giden yolcu salonları ortak kullanılmakta. Terminalde vakit geçirmek için çok fazla alternatif bulunmamakta, yanınızda kitap veya tabletinizi bulundurmanız, bekleme sürecinde oyalanmanıza yardımcı olabilir. Check-in işlemlerinizi mevcut bankolarda yaptırabileceğiniz gibi, terminalde bulunan Self Check-İn bankolarında da yapma imkanınız var. Şehir merkezine oldukça yakın olan havaalanına, ulaşımın oldukça kolay ve hızlı. Özel araçla gelmeniz durumunda, 350 araçlık otopark büyük kolaylık sağlamakta. Taksi ücretleri ise mesafenin kısa olmasından dolayı oldukça makul.

Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul`un Anadolu yakasında yer alıyor. İç ve Dış Hatlar terminali, aynı çatı altında ancak farklı bölümlerde karşılamakta yolcularını. Türkiye`nin hemen her noktasından gelen uçuşlara cevap veren iç hatlar terminali, oldukça büyük ve koşuşturmanın hiç bitmediği, işlek bir terminal. Gelen yolcular, bagaj tesliminden sonra buluşma salonuna yönlendirilmekte. Bu bölümde ATM ve bankalar, küçük alışverişleriniz için büfe, hafif yiyecek ve içecek alabileceğiniz mekanlar bulabilirsiniz. Hemen şehrin gürültüsüne karışmak isterseniz, HAVATAŞ otobüsleri terminal dışında bekliyor olacak. Taksim ve Kadıköy`e servis yapan otobüsler, Taksim için 14 TL, Kadıköy için ise 9 TL ücret talep etmektedir. Avrupa yakasına geçecek yolcular, havaalanına oldukça yakın mesafede bulunan Kartal metro istasyonundan yararlanabilir. Kadıköy yönüne giden metro ile Ayrılık Çeşmesi istasyonuna gelebilir ve Marmaray’a aktarma yaparak, Avrupa Yakası’na geçebilirler. Vaktinizin bol bagajınızın az olduğu durumlarda, en ekonomik ulaşım seçeneği olan belediye otobüslerini değerlendirebilirsiniz. E3 ve 122H numaralı hatlar Avrupa yakasında 4. Levent`e, E9 Bostancı yönüne, E10 ve E11 Kadıköy`e, E18 Altunizade ve Ümraniye`ye, KM20 ve 132H Pendik`e ve KM22 numaralı otobüsler Cevizli Kartal Metrosuna gitmektedir. Taksi ile ulaşımı tercih etmeniz durumunda; Taksim`e yaklaşık 90TL, Kadıköy`e 70 TL, Pendik için ise yaklaşık 30 TL ücret ödenmektedir. Ayrıca araç kiralayarak, hem ulaşım sorununuzu çözebilir, hem de şehri özgürce keşfedebilirsiniz.

Check in işlemlerinizin için terminale erken gelmenizde yarar var. Yurtiçi uçuşlarda, fotoğraflı bir kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır.

İstanbul, araç ve insan trafiğiyle olduğu kadar, renkleri, coşkusu, nefis manzaraları ile de başınızı döndürecek bir şehir. Ayrıca pahalı bir şehir, özellikle Batman ile karşılaştırıldığında fiyatlar iki katına çıkabilmekte. Farklı alternatiflerle karşılaşabileceğiniz şehirde, şık bir restoranlarda 70TL ödeyerek veya esnaf lokantasında 15TL ödeyerek bir öğlen yemeği yemek mümkün. Batman kadar sert iklim özellikleri göstermeyen İstanbul`da, kış döneminde kar yağışı ender görülür. Yaz mevsiminde ise Temmuz, Ağustos aylarında hava sıcaklığı 30 dereceyi bulmakta. İlkbahar ayları şehrin en güzel zamanı olsa da, İstanbul vadettiği deneyimle, her mevsim ziyaretçi alan turistik bir şehir.

Batman'dan İstanbul'a Batman'dan İstanbul'a haftada 22 uçuş bulunmaktadır. 128 TL geçen ay Batman'dan İstanbul'a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Batman'dan İstanbul'a ortalama uçuş süresi 1 saat 55 dk kadardır İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır. Batman'dan İstanbul'a direkt uçan 2 havayolu vardır. Batman'dan İstanbul'a 1.085 km'dir. Batman'dan İstanbul'a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları'dır. Batman - İstanbul (SAW) Uçak Bileti Batman`dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına, haftanın altı günü, direkt uçabileceğiniz Batman - İstanbul uçak bileti bulmanız mümkün. Çarşamba günleri dışında her gün tek frekans olarak uçan Pegasus, bu hatta direkt uçan tek havayolu.…

Batman İstanbul Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Kahramanmaraş – İstanbul Uçak Bileti

Kahramanmaraş’tan İstanbul’a 103 TL geçen ay Kahramanmaraş’tan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Kahramanmaraş’tan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com