Ana Sayfa / Uçak Bileti / Bodrum İstanbul Uçak Bileti

Bodrum İstanbul Uçak Bileti

istanbul uçak bileti

Bodrum’dan İstanbul’a

  • 68 TL geçen ay Bodrum’dan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • Bodrum’dan İstanbul’a ortalama uçuş süresi 1 saat 10 dk kadardır
  • İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır.
  • Bodrum’dan İstanbul’a haftada 59 uçuş bulunmaktadır.
  • Bodrum’dan İstanbul’a 427 km’dir.
  • Bodrum’dan İstanbul’a uçan en popüler havayolu Pegasus Airlines’dır.
  • Bodrum’dan İstanbul’a direkt uçan 3 havayolu vardır.

Bodrum Uçak Bileti

Bodrum İstanbul Uçak Bileti

Borajet, Atlasglobal, OnurAir, Pegasus ve Türk Hava Yolları`nın düzenlediği uçuşlarla, oldukça yoğun talebin olduğu bir uçuş rotası olan Bodrum İstanbul rotasında, Türk Hava Yolları ve Atlasglobal İstanbul`un iki havaalanına da uçarken, Onur Air ve Pegasus Airlines Sabiha Gökçen Havaalanına uçmaktadır.

Bodrum Havaalanı Milas ilçesinde yer almakta ve Muğla, Aydın şehirleri ve özellikle de Bodrum gibi bu şehirlere bağlı popüler turizm merkezlerine hava ulaşımı sağlamakta. Bodrum`a yaklaşık 35km mesafede bulunan havaalanı ev sahipliği yaptığı yurt içi ve dünyanın hemen her yerinden yurt dışı uçuşlarıyla oldukça yoğun bir trafiğe sahip. Artan taleple sürekli büyüyen ve gelişen bir havaalanı durumundaki Bodrum Milas Havaalanı`na ulaşım HAVAŞ servisleri ve taksilerle oldukça kolay. Havaş servisleri, Bodrum merkezi ve otogardan havaalanına, tarifeli iç hat uçaklarının iniş ve kalkış saatlerini gözönüne alarak sefer düzenlemektedir ve fiyatı 10 TL. Özel araçla ulaşımı tercih etmeniz durumunda 550 araç kapasitesi bulunan Havaalanı otoparkından yararlanabilirsiniz.

30`a yakın Check-in bankosu ile işlemlerinizin hızla yapıldığı havaalanına, özellikle yaz aylarında yoğunluğu göz önüne alarak uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce gitmenizde yarar var, ayrıca yurt içi uçuşlarında kimliğinizin yanınızda bulunması gerektiğini unutmayın. İç Hatlar Terminalinde VIP salonu, sağlık merkezi, her türlü sorunuzu cevaplamak üzere danışma merkezi bulunmakta. Check in işlemlerinizi bitirdikten sonra uçuş saatinizi beklerken keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak cife-bar ve kafeterya, gazete ve dergi alabileceğiniz bir bayii bulunmakta, ayrıca kiralama ofisleri ve nakit para ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Otomatik para çekme makineleri mevcut.

Bodrum`dan İstanbul`a Atatürk veya Sabiha Gökçen Havaalanı inişli uçuşlar gerçekleşmektedir. İki havaalanı da yurt içi ve uluslararası uçuşlara açık, son derece yoğun hava trafiğine sahip, büyük ve modern havaalanları. Atatürk Havalimanı, Türkiye`de hava ulaşımının başladığı ve şu anda Avrupa`da sayılı havaalanlarından biri olarak yolcularına yüksek kalitede hizmet sunmakta. Atatürk Havalimanı`na inen ve kalkan günlük uçak sayısı bin veya üzeri olabilmektedir. İç Hatlar ve Dış Hatla terminalleriyle hizmet veren Atatürk Havalimanı`nda terminaller arasında geçiş yaklaşık 10 dakikada yürüyerek geçebileceğiniz bir köprü ile sağlanmaktadır.

Eksiksiz yer hizmetleri, yiyecek içecek ve alış veriş mekanlarıyla, CIP, VIP Salonlarıyla göz doldurmakta, ayrıca şehir merkezine ulaşım alternatifleri olarak Havataş Servisleri, Metro, Havaalanı taksileri veya terminalde bulunan araç kiralama ofislerinden yararlanabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul hatta Uluslararası uçuşlarda Türkiye`nin hava ulaşımına ikinci bir alternatif olarak kurulmuş ve görevini son derece modern yapısı ve sınırsız hizmetleriyle en iyi şekilde yerine getirmektedir. Yurt içi ve dışı uçuşlarının aynı terminalden yapıldığı havaalanı, yıllık 25 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. 4 katlı otoparkı yaklaşık 5 bin araç kapasitesi ile hizmet vermekte, ayrıca havaalanı bünyesinde 128 odalı bir Havaalanı Oteli barındırmaktadır. VIP ve CIP Salonları, konferans salonu da bulunan havaalanında, oldukça geniş alana yayılmış olan ve tanınmış isimlerden oluşan yiyecek ve içecek mekanları, şık cafe ve restoranlar ve alış veriş noktaları uçuş öncesi vakit geçirmek için ideal. Terminal çıkışında rahatlıkla bulabileceğiniz taksi, Havataş Servisleri, belediye otobüsleri ile iki yakaya da ulaşım son derece kolay.

Bodrum tatili dönüşü topladığınız tüm enerjiye İstanbul`da ihtiyacınız olacak, çünkü uyumayan bu kentin yüksek dinamiği, bitmeyen hareketi ve renkleri içinde bulacaksınız kendinizi. Otelden restorana, eğlence mekanlarına binlerce alternatif ve farklı fiyat seçeneklerini bulabileceğiniz İstanbul, Türkiye`nin bir çok şehrine göre biraz yüksek fiyatlarla yaşamayı gerektiren bir şehir.

Bodrum'dan İstanbul'a 68 TL geçen ay Bodrum'dan İstanbul'a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Bodrum'dan İstanbul'a ortalama uçuş süresi 1 saat 10 dk kadardır İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır. Bodrum'dan İstanbul'a haftada 59 uçuş bulunmaktadır. Bodrum'dan İstanbul'a 427 km'dir. Bodrum'dan İstanbul'a uçan en popüler havayolu Pegasus Airlines'dır. Bodrum'dan İstanbul'a direkt uçan 3 havayolu vardır. Bodrum İstanbul Uçak Bileti Borajet, Atlasglobal, OnurAir, Pegasus ve Türk Hava Yolları`nın düzenlediği uçuşlarla, oldukça yoğun talebin olduğu bir uçuş rotası olan Bodrum İstanbul rotasında, Türk Hava Yolları ve Atlasglobal İstanbul`un iki havaalanına da uçarken, Onur Air ve Pegasus Airlines…

Bodrum İstanbul Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy)

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Antakya İstanbul Uçak Bileti

Antakya İstanbul’a 98 TL geçen ay Antakya İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Antakya İstanbul’a ortalama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com