Ana Sayfa / Uçak Bileti / Diyarbakır Antalya Ucuz Uçak Bileti

Diyarbakır Antalya Ucuz Uçak Bileti

  • Diyarbakır’dan Antalya’ya 839 km’dir.
  • Diyarbakır’dan Antalya’ya ortalama uçuş süresi 1 saat 40 dk kadardır
  • Diyarbakır’dan Antalya’ya haftada 1 uçuş bulunmaktadır.
  • 163 TL geçen ay Diyarbakır’dan Antalya’ya en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • Diyarbakır’dan Antalya’ya uçam en popüler havayolu Pegasus Airlines’dır.
  • Diyarbakır Antalya Ucuz Uçak Bileti direkt uçan 1 havayolu vardır.

Diyarbakır – Antalya uçak bileti

Diyarbakır`dan Antalya`ya uçan havayolları

Sunexpress Diyarbakır`dan Antalya`ya, hergün aktarmasız uçuşlar gerçekleştirmektedir. Çarşamba ve Cuma günleri iki veya üç seferle Diyarbakır`a uçan havayolu, haftanın diğer günleri tek uçuş gerçekleştirmektedir. Diyarbakır uçak biletinizi erken almanız durumunda, en uygun fırsatları yakalamanız mümkün.Diyarbakır Antalya Ucuz Uçak Bileti

Terminal bilgileri – Kalkış

Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Diyarbakır Havaalanı, büyük ulaşım kolaylığına sahip. Z2 hat numaralı Belediye otobüsleri, düzenli seferlerle servislerle havaalanına servis yapmakta. Havaalanının şehir merkezine yakın olması avantajıyla, Taksiyle ulaşım da ekonomik bir alternatif durumunda.

Terminalde, apron manzaralı geniş oturma alanlarında, kitap veya gazetenizi okuyarak vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca terminal bünyesinde bulunan Cafe&Bar`da sıcak veya soğuk içecek ve yiyecek servisi yapılmakta. Hediyelik eşya satılan stantlar ilginizi çekecek ürünlerle dolu.

Terminal bilgileri – Varış

Antalya Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 15 km mesafede yer almakta. Havaalanında sizi bekleyen özel araç varsa, D400 karayolu üzerinden kolaylıkla şehir merkezine gidebilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile havaalanından ayrılacaksanız, 600 numaralı halk otobüsüne binebilirsiniz. Bu otobüslerle Antalya otobüs terminaline gidebilir, buradan birçok bölgeye sefer yapan otobüs ve minibüslerden yararlanabilirsiniz. 800 numaralı otobüs ise Havaalanından Liman bölgesine gitmektedir.

Havaalanı Taksileriyle şehir merkezi veya istediğiniz herhangi bir adrese gitmeniz mümkün. Ortalama Taksi ücretleri; havaalanından şehir merkezine yaklaşık 40 TL, Belek`e 90 TL, Kemer`e 160 TL. civarındadır.

Birçok popüler tatil beldesine havayolu ile ulaşım sağlayan Antalya Havaalanı`ndan araç kiralayarak ayrılmanız durumunda, yakın çevredeki bu turizm merkezlerini ziyaret etme imkanı da bulabilirsiniz. Skyscanner araç kiralama sayfasında, bölgede faaliyet gösteren tüm firmaların tekliflerini karşılaştırın ve en uygun teklifi değerlendirin.

Pratik Bilgiler

Antalya uçuşunuzu gerçekleştirebilmeniz için gerekli belgeler uçak bileti ve resimli bir kimlik belgesidir. Havaalanına gitmek için uçuş saatinizi beklemek yerine, en az bir saat önce giderek check-in işlemlerinizi yaptırmanız gerekmektedir. Bagajınızı, havayolunuzun belirlediği ağırlık sınırını göz önünde bulundurarak hazırlamalısınız, aksi takdirde ek ücret ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Antalya` da sizi ne bekliyor?

Antalya`yı yaz aylarında ziyaret ediyorsanız, aşırı sıcaklar oldukça tanıdık gelecektir, ancak nem oranı Diyarbakır`dan oldukça yüksek. Bir kıs ziyareti ise size hala yaz mevsiminde olduğunuzu düşündürebilir çünkü Antalya kışları oldukça ılık geçmekte.

İklimi ve doğal güzellikleri, Antalya`nın hemen her mevsimde ziyaretçi almasını sağlamakta. Yazın deniz tatili için gelen turistlerle dolup taşarken, kışın kültürel aktiviteleriyle yerli turistleri çekmekte. Bahar ayları ise, özellikle doğa ve doğa sporları için seyahat eden gezginlerin hedefi durumunda.

Antalya`nın popüler bir bölge olması fiyatlara da yansımakta. Diyarbakır ile karşılaştırıldığında pahalı bir şehir durumunda. En mütevazi restoranda 15 TL`den başlayan bir öğün yemek fiyatı, daha lüks bir restoranda 60 TL`yi bulabilmekte. Toplu taşıma kullanmanız durumunda tek yön bilet ücreti 2 TL`den başlıyor. Özellikle yaz aylarında konaklamak için Antalya otellerine erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Antalya Seyahat Rehberi ile daha fazla bilgi edinin.

Kasım 2016 tarihli bilgilerdir.

Diyarbakır'dan Antalya'ya 839 km'dir. Diyarbakır'dan Antalya'ya ortalama uçuş süresi 1 saat 40 dk kadardır Diyarbakır'dan Antalya'ya haftada 1 uçuş bulunmaktadır. 163 TL geçen ay Diyarbakır'dan Antalya'ya en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Diyarbakır'dan Antalya'ya uçam en popüler havayolu Pegasus Airlines'dır. Diyarbakır Antalya Ucuz Uçak Bileti direkt uçan 1 havayolu vardır. Diyarbakır - Antalya uçak bileti Diyarbakır`dan Antalya`ya uçan havayolları Sunexpress Diyarbakır`dan Antalya`ya, hergün aktarmasız uçuşlar gerçekleştirmektedir. Çarşamba ve Cuma günleri iki veya üç seferle Diyarbakır`a uçan havayolu, haftanın diğer günleri tek uçuş gerçekleştirmektedir. Diyarbakır uçak biletinizi erken almanız durumunda, en uygun fırsatları yakalamanız mümkün.Diyarbakır Antalya Ucuz Uçak Bileti Terminal bilgileri –…

Diyarbakır'dan Antalya'ya Ucuz Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi - 9.8
Uçuş Sayısı - 8.5
Çalışanlar - 9.4
Rahatlık - 8.6
Havaalanına Ulaşım - 8.8

9

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 4.65 ( 1 Oy)

Yazar: Uçak Bileti Al

AYRICA İNCELEYİNİZ

Dalaman İstanbul Uçak Bileti

Dalaman’dan İstanbul’a 70 TL geçen ay Dalaman’dan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Dalaman’dan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com