Ana Sayfa / Uçak Bileti / Edremit / Edremit Uçak Bileti

Edremit Uçak Bileti

Edremit Uçak Bileti; Uçak bileti ile görebileceğiniz en özel yerlerden bir tanesi Edremit’tir. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bu özel bölgede birçok doğa harikasını görebilir ve muhteşem lezzetler ile tanışabilirsiniz. Balıkesir’e bağlı olan Edremit’te ayrı bir havalimanı bulunmaktadır.

Edremite en uygun bileti Cumartesi günü alabilirsiniz. Günün 87 saatlerinde 52TL‘den başlayan fiyatlarla Edremit uçak bileti bulabilirsiniz.Edremite en çok istanbul'dan uçuş yapılmaktadır. Edremite uçuş yapan en popüler havayolu firması 11.11.2017 .


Edremite ucuz uçak bileti nasıl bulunur

En Uygun Edremit Uçak Bileti fiyatlarını tek bir havayolu yerine sitemizden tüm havayolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını görüntüleyin.Erken Rezervasyon yapın. Ülkemizdeki yolcuların %58’zi geç rezervasyon yaptıkları için uygun bilet fiyatlarını kaçırmakta. Biletinizi hafta için alın. Tek sayfada tüm Edremite Uçak Bileti fiyatlarını görün ve en ucuz olan bileti kredi kartınıza peşin fiyatına 6 taksit ile satın alın

Edremite Kampanyalı Bilet nasıl alınır

Edremite Ucuz Uçak Bileti almak istiyorsanız ilk önceliğiniz kampanyaları takip etmek olmalı. Sitemizdeki Kampanyalar sayfasını takip ederek tüm havayolu firmalarının bilet kampanyalarını görebilirsiniz. Türkler genellikle biletlerini sokdakka aldıkları için pahalı bilet fiyatları ile uçmak durumda kalıyor. Edremit bileti alırken tarih aralığınızı esnetin. Edremite hafta içi uçmak size %15 uygun bilet almanız anlamına gelecektir.

Edremit’da Gezilecek Yerler

Uçak bileti ile görebileceğiniz en özel yerlerden bir tanesi Edremit’tir. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bu özel bölgede birçok doğa harikasını görebilir ve muhteşem lezzetler ile tanışabilirsiniz. Balıkesir’e bağlı olan Edremit’te ayrı bir havalimanı bulunmaktadır. Ekonomik Uçak bileti ile Türkiye’nin bu muhteşem güzellikleri ile tanışabilirsiniz. En iyi fırsatları yakalamak için mutlaka sitemizi takipte kalın. En uygun fiyatlar ile muhteşem Anadolu zenginliklerini görmek sizin de ufkunuzu genişletecek. Türkiye’nin tatları ile tanışmak size de iyi gelecek.

Edremit’da Kesinlikle Görülmesi Gereken yerler

Yerel halk hikâyelerinin en acıklılarından biridir belki de Sarıkız’ın hikayesi. Edremit’in ev sahipliği yaptığı sarıkız türbesi köylülerin iftira atması üzerine dağa çıkıp evliyalara karışan Sarıkız’ın adına yapılan anmalar ile bugün bile yaşamaya devam etmektedir.
Bir diğer halk hikâyesi ise Hasan Boğuldu göletinde gerçekleşmiştir. Tepe köydeki Emine ile Hasan’ın arasındaki aşka töre engel olur. Hasan’ın bu aşka kavuşabilmesi için yapması gereken ise sırtında bir tuz çuvalı ile tepe köye çıkmaktır. Bu göletten geçerken tuzun ağırlığına dayanamaz ama sevgilisine kavuşmanın başka yolu olmadığı için tuzu da bırakmaz. Hasan Boğuldu göleti bugün bir mesire yeri olarak doğa âşıklarını ağırlıyor. Rivayet odur ki Emine’de göl kenarındaki bir çınarda kendini asmıştır. Bu ikilinin aşkı bugün doğanın güzelliğinde yaşamaktadır.
Sutüven şelalesi görülmesi gereken doğal güzelliklerden bir diğerdir. Sarıkız yaylasında yer alan bu çağlayan çok güzel bir mesire alanıdır.
Plajları ile meşhur olan Akçay bölgenin tatil alanlarının başında gelmektedir. Yaz aylarında nüfusu oldukça artan bir tatil beldesidir. Birçok konaklama imkânı bulunmaktadır. Yaz aylarında serin suları birçok ülkeden insanı çekmektedir.
Turizme elverişli olan Altınoluk’da Edremit’in en özel tatil alanlarından bir tanesidir. Kış aylarında 20bin civarında olan nüfusu yazları 300bin’e kadar çıkmaktadır. Turistik tesisler açısından oldukça geniş seçenekler bulunmaktadır.
Ekstreme yürüyüşleri sevenler için Şahinderesi Kanyonu oldukça iyi bir tercih olabilmektedir. Zorlu bir parkur olan alanda doğa yürüyüşleri ve kamp imkanları bulunmaktadır.
Derman kaplıcaları sağlık turizmini tercih edenlerin uğrak yerlerinden biridir. Sodyum sülfatlı olan suyu nedeni ile özellikle kemik hastalıklarına sahip olan tercih ettiği bir bölgedir.

Edremit’da Bunları Kesinlikle Tatmalısınız!

Uçak bileti ile zeytinyağının kalbine ulaştığınızı unutmayın. Milyonlarca zeytin ağacının yer aldığı körfez zeytinyağı ile tüm dünyada tanınmaktadır. Zeytinyağlı yemekler ve otlar açısından da oldukça zengindir. Balığın tazesini bulabileceğini Anadolu’nun en özel limanlarından bir tanesidir.
Bölgeye gittiğiniz zaman mutlaka höşmerim tatlısınız deneyin. Bir peynir tatlısı olduğu için oldukça hafiftir. Yaz aylarında da denenebilir. Güllü, cevizli, bademli çeşitleri de bulunmaktadır.

Edremit Havalimanından Şehre Ulaşım

Şehre dolmuş ve belediyeye ait toplu taşıma imkânları ile ulaşmak mümkündür. İlçelere de aynı yolla ulaşılabilmektedir.

Edremit Şehir Rehberi
 • Rehber / Genel Bilgiler
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Festival / Fuar
 • Önemli Günler / Tatiller
 • İklim / Ne Zaman Gidilir?
 • Nerede Kalınır ?
 • Ne Yapılır?
 • Gece Hayatı / Eğlence?
 • Önemli Bilgiler?
 • Alışveriş / Ne Alınır?
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Önerilen Kalma Yerleri?

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Dalaman İstanbul Uçak Bileti

Dalaman’dan İstanbul’a 70 TL geçen ay Dalaman’dan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Dalaman’dan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com