Ana Sayfa / Uçak Bileti / Balıkesir / Edremit/Körfez – İstanbul Uçak Bileti

Edremit/Körfez – İstanbul Uçak Bileti

Edremit/Körfez’den İstanbul’a

  • 65 TL geçen ay Edremit/Körfez’den İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • Edremit/Körfez’den İstanbul’a haftada 15 uçuş bulunmaktadır.
  • Edremit/Körfez’den İstanbul’a ortalama uçuş süresi 1 saat kadardır
  • İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır.
  • Edremit/Körfez’den İstanbul’a direkt uçan 2 havayolu vardır.
  • Edremit/Körfez’den İstanbul’a 229 km’dir.
  • Edremit/Körfez’den İstanbul’a uçan en popüler havayolu Pegasus Airlines’dır.

Edremit`ten İstanbul`a Uçan Havayolları

Edremit`ten İstanbul`a Pegasus Airlines, Türk Hava Yolları ve Bora Jet olmak üzere üç havayolu aktarmasız uçuşlar düzenlemekte, Türk Hava Yolları uçuşları Anadolu Jet ile gerçekleştirilmektedir. Edremit`ten İstanbul`a haftanın her günü düzenlenen seferler, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı inişlidir.

Terminal Bilgileri – Kalkış

Edremit’ten İstanbul`a uçuşlar Koca Seyit Havalimanı`ndan gerçekleşmektedir. İlçe merkezine 4 kilometre mesafedeki havalimanı, iç ve dış hatlar için kullanılan tek terminale sahip. Bölgede bulunan tatil beldelerine de yakın mesafede bulunan havaalanı; Akçay `a 14 kilometre, Altınoluk`a 29 kilometre, Ayvalık`a 40 kilometre uzaklıktadır.

Havaalanına Edremit, Ayvalık ve Burhaniye`den toplu tasıma araçlarıyla ulaşım mümkün. Ayrıca havayolu firmalarıEdremit, Akçay, Güre, Altınoluk ve Küçükkuyu`dan yolcu servisi hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi için: Edremit Kocaseyit Havalimanı servis bilgileri.

Havaalanı terminali büyük bir terminal değil, dolayısıyla uçuş öncesi check-in işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve terminalde bulunan kafede vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca bölgeye ait hediyelik eşyaların satıldığı mağazalarda alışveriş de yapabilirsiniz. Son dakika alışverişleriniz için ise üç adet büfe bulunmakta.

Terminal Bilgileri – Varış

Edremit`ten kalkan uçaklara, İstanbul`da Sabiha Gökçen Havalimanı ev sahipliği yapmaktadır. Anadolu yakınında, Pendik/Kurtköy`de bulunan havalimanı, iç ve dış hat uçuşlarına dev bir terminalle cevap vermekte. Yolcularına eksiksiz hizmet sunan havalimanı terminalinde ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri bulmanız mümkün.

Havaalanı geniş hizmet yelpazesi içerisinde, birçok ulaşım alternatifi de sunmakta. HAVATAŞ otobüsleri Anadolu yakasında Kadıköy`e, Avrupa yakasında ise Taksim`e servis yapmakta. Servis ücretleri ise Kadıköy`e 9TL Taksim`e 14TL`dir. Belediye otobüsleri Anadolu yakasında Pendik, Bostancı Kadıköy, Ümraniye`ye, Avrupa yakasında ise 4. Levent`e ulaşım sağlamakta. Metro ile ulaşım ise havalimanından kolaylıkla ulaşabileceğiniz Pendik metro istasyonundan mümkün olmaktadır. Toplu taşımayı tercih etmeyen yolcular için 24 saat hizmet veren havaalanı taksileri bulunmakta. Ortalama taksi ücretleri ise havalimanından Kadıköy`e 70TL, Taksim’e 85TL civarındadır.

Araç kiralama alternatifini değerlendirmek isteyenler için Sabiha Gökçen Havalimanı terminalinde birçok adres bulunmakta. TEM otoyoluna ve E-5 karayoluna bağlantı yolları ile bağlanan havalimanından kendi kullandığınız araçlarla şehir merkezine ulaşım oldukça rahat.

Pratik Bilgiler

Edremit – İstanbul uçuşunuzda pasaporta ihtiyacınız olmayacaktır ancak yanınızda resimli bir kimlik belgesi bulundurmanız zorunludur. Uçuş öncesi işlemleriniz için Edremit Havaalanı`na en az bir saat erken gelmeniz önerilmektedir. Ayrıca havaalanı sayfasında bulunan Uçuş Öncesi Bilgilere göz atabilirsiniz.

İstanbul`da sizi ne bekliyor?

İstanbul Türkiye`nin en pahalı, en büyük, en çok göç alan ve aynı zamanda tüm harcamalar için en fazla alternatif sunan şehri. Özellikle konaklamanın Edremit`e göre oldukça pahalı olduğu İstanbul`da, binlerce farklı konseptte İstanbul oteli seçenek oluşturmakta.

Yiyecek içecek konusunda da farklı bütçelere hitap edebilen İstanbul`da gizli lezzetleri bulabilir, yaklaşık 20TL ödeyerek ayaküstü bir ziyafet çekebilirsiniz mesela.

İstanbul yılın her dönemi canlı, kalabalık ve renkli bir şehir. Yaz mevsimi oldukça yoğun ziyaretçi almakta ancak hava sıcaklığı ve yüksek nem oranı rahatsız edici olabilmekte. İlkbaharda doğanın uyanışı şehrin güzelliğini büyüleyici kılarken, sonbahar başlangıcı hem uygun otel fiyatları, hem de hava durumu açısından tercih edilebilir.

Edremit/Körfez'den İstanbul'a 65 TL geçen ay Edremit/Körfez'den İstanbul'a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Edremit/Körfez'den İstanbul'a haftada 15 uçuş bulunmaktadır. Edremit/Körfez'den İstanbul'a ortalama uçuş süresi 1 saat kadardır İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır. Edremit/Körfez'den İstanbul'a direkt uçan 2 havayolu vardır. Edremit/Körfez'den İstanbul'a 229 km'dir. Edremit/Körfez'den İstanbul'a uçan en popüler havayolu Pegasus Airlines'dır. Edremit`ten İstanbul`a Uçan Havayolları Edremit`ten İstanbul`a Pegasus Airlines, Türk Hava Yolları ve Bora Jet olmak üzere üç havayolu aktarmasız uçuşlar düzenlemekte, Türk Hava Yolları uçuşları Anadolu Jet ile gerçekleştirilmektedir. Edremit`ten İstanbul`a haftanın her günü düzenlenen seferler, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı inişlidir. Terminal…

Edremit/Körfez - İstanbul Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Batman İstanbul Uçak Bileti

Batman’dan İstanbul’a Batman’dan İstanbul’a haftada 22 uçuş bulunmaktadır. 128 TL geçen ay Batman’dan İstanbul’a en …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com