Ana Sayfa / Uçak Bileti / Elazığ / Elazığ Uçak Bileti

Elazığ Uçak Bileti

Elazığ Uçak Bileti; Doğu Anadolu’nun Keban barajının yapımı ardından önemi artmış olan illerimizden en önemlisidir. Şehrin iklimi baraj yapımı ardından yumuşamıştır. Yurt içi ve yurt dışından birçok uçak seferi yapılan havalimanı ile kentin ticari potansiyeli de artmıştır.Harput köftesi Elazığ’ya giden bir uçak bileti almak için başlı başına bir sebeptir.

Elazığa en uygun bileti Cumartesi günü alabilirsiniz. Günün 89 saatlerinde 55TL‘den başlayan fiyatlarla Elazığ uçak bileti bulabilirsiniz.Elazığa en çok Ankara'dan uçuş yapılmaktadır.Elazığa uçuş yapan en popüler havayolu firması 11.11.2017 .


Elazığa ucuz uçak bileti nasıl bulunur

En Uygun Elazığ Uçak Bileti fiyatlarını tek bir havayolu yerine sitemizden tüm havayolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını görüntüleyin.Erken Rezervasyon yapın. Ülkemizdeki yolcuların %58’zi geç rezervasyon yaptıkları için uygun bilet fiyatlarını kaçırmakta. Biletinizi hafta için alın. Tek sayfada tüm Elazığa Uçak Bileti fiyatlarını görün ve en ucuz olan bileti kredi kartınıza peşin fiyatına 6 taksit ile satın alın

Elazığa Kampanyalı Bilet nasıl alınır

Elazığa Ucuz Uçak Bileti almak istiyorsanız ilk önceliğiniz kampanyaları takip etmek olmalı. Sitemizdeki Kampanyalar sayfasını takip ederek tüm havayolu firmalarının bilet kampanyalarını görebilirsiniz. Türkler genellikle biletlerini sokdakka aldıkları için pahalı bilet fiyatları ile uçmak durumda kalıyor. Elazığ bileti alırken tarih aralığınızı esnetin. Elazığa hafta içi uçmak size %15 uygun bilet almanız anlamına gelecektir.

Elazığ’da Gezilecek Yerler

Doğu Anadolu’nun Keban barajının yapımı ardından önemi artmış olan illerimizden en önemlisidir. Şehrin iklimi baraj yapımı ardından yumuşamıştır. Yurt içi ve yurt dışından birçok uçak seferi yapılan havalimanı ile kentin ticari potansiyeli de artmıştır. Tarih ve doğanın iç içe geçtiği coğrafyanın en özel kısımlarından biridir. Kendine özgü bir mutfağı bulunduğu için özellikle son dönemde lezzet arayışında olan gurmelerin ilk tercihlerinden biri olmuştur. Uygun Uçak bileti fırsatları ile bir hafta sonu tatilini değerlendirmek için güzel bir şehirdir. Uçak bileti fırsatlarımız ile siz de çok daha ekonomik bir şekilde Elazığ şehrinde konaklayabilirsiniz. Elazığ doğası, yemekleri ve farklı mimarisi ile tüm dünyadan gezginlerin dikkatini çekmektedir. Konaklama imkânları açısından sürekli gelişen bir yerleşim alanıdır. Özellikle Futbol takımının kente kattıkları büyüktür. Şehir hayvancılık ve tarıma dayalı bir ekonomiye sahiptir. Boş bir bavul ile Elazığ’a giderek buradaki lezzetleri yanınıza götürebilirsiniz. Özellikle doğal otlar ile beslenen hayvanların etlerinden yapılan yemeklere hayran kalacaksınız.

Elazığ’da Kesinlikle Görülmesi Gereken yerler

Urartular tarafından yapılmış olan Harput kalesi harcında süt olduğu için süt kalesi diye de tanınmaktadır.
Elazığ arkeoloji müzesi özellikle Keban Barajının yapımı sırasında bulunan eserler ile zenginleşmiş bir müzedir. Bölge başta Urartular olmak üzere birçok tarihi medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu zenginlikleri görmek için mutlaka müzeyi ziyaret etmelisiniz.
Tektonik bir göl olan Hazar gölü aynalı sazan ve karabalık ile meşhurdur. Göl etrafında yer alan dinlenme tesislerini tercih edebilirsiniz. Oldukça sakin ve görülmeye değer, şehrin kalabalığından uzak bir mesire yeridir.
Buzlum mağarası yaz aylarında serinlemek için birebirdir. Bölgeye her mevsim buz bulunmaktadır. Doğal güzelliği ile de insanları kendine çekmektedir.
Elazığ Ulu Cami 12.yüzyılda yapılmıştır. Artuklu hükümdarı Fahreddin Karaaslan’ın yaptırdığı bu cami İran, Selçuklu mimarisi karışımıdır. Oldukça kendine özgü olan bu mimari dünyanın birçok yerinden gelen sanatseverlerin dikkatini çekmektedir.

Elazığ’da Bunları Kesinlikle Tatmalısınız!

Harput köftesi Elazığ’ya giden bir uçak bileti almak için başlı başına bir sebeptir. Bulgurlu bu köfte türü özellikle vegan mutfağını sevenler için ilginç bir tercih olabilmektedir. Kaburga dolması içindeki bademle beraber bambaşka bir lezzete dönüşmektedir. Bunun yanında pestil kavurması ve kara kavurma bölgenin önemli lezzetleri arasındadır. Doğallığını koruyan ürünler ile yapıldıkları için büyükşehirlerde yaşayanlara çok daha farklı gelecek bir mutfağa sahiptir.
Sabah kahvaltılarında ve akşam yemeklerinde yenilebilen peynirli ekmek bölgenin doğal sütlerinden yapılan peynirlerle yapıldığı için özelliği koruyan bir lezzettir.

Elazığ Havalimanından Şehre Ulaşım

Taksi ve otobüsler ile 12 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanından şehir merkezine kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda havalimanı içinde araç kiralama imkanları da bulunmaktadır. Türkiye’nin en eski havalimanlarından biridir. 1940 yılında beri ulaşımda kullanılmaktadır.

Elazığ Hakkında

Elazığ Hakkında

Elazığ Şehir Rehberi
 • Rehber / Genel Bilgiler
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Festival / Fuar
 • Önemli Günler / Tatiller
 • İklim / Ne Zaman Gidilir?
 • Nerede Kalınır ?
 • Ne Yapılır?
 • Gece Hayatı / Eğlence?
 • Önemli Bilgiler?
 • Alışveriş / Ne Alınır?
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Önerilen Kalma Yerleri?
Elazığ Uçak Bileti; Doğu Anadolu’nun Keban barajının yapımı ardından önemi artmış olan illerimizden en önemlisidir. Şehrin iklimi baraj yapımı ardından yumuşamıştır. Yurt içi ve yurt dışından birçok uçak seferi yapılan havalimanı ile kentin ticari potansiyeli de artmıştır.Harput köftesi Elazığ’ya giden bir uçak bileti almak için başlı başına bir sebeptir. Elazığa en uygun bileti günü alabilirsiniz. Günün saatlerinde TL'den başlayan fiyatlarla Elazığ uçak bileti bulabilirsiniz.Elazığa en çok uçuş yapılmaktadır.Elazığa uçuş yapan en popüler havayolu firması . Elazığa ucuz uçak bileti nasıl bulunur En Uygun Elazığ Uçak Bileti fiyatlarını tek bir havayolu yerine sitemizden tüm havayolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını görüntüleyin.Erken Rezervasyon…

Elazığ Uçak Bileti Hakkında Genel Görüşler

Fiyat/Fayda Dengesi - 75%
Uçuş Sayısı - 65%
Çalışanlar - 90%
Rahatlık - 93%
Havaalanına Ulaşım - 80%

81%

İyi

Elazığ şehrine; sitemizden Elazığ Uçak Bileti alarak uçuş gerçekleştiren misafirlerimiz de yaptığımız anket sonucu çıkan puandır. Bu değerlendirmeler misafirlerimizin kendi görüşleri olup, Elazığ Uçak Bileti aldıkları dönemde yaşadıkları deneyimleri yansıtır.

Kullanıcı Oyu: 2.4 ( 1 Oy)

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Antakya İstanbul Uçak Bileti

Antakya İstanbul’a 98 TL geçen ay Antakya İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Antakya İstanbul’a ortalama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com