Ana Sayfa / Uçak Bileti / Erzurum / Erzurum İstanbul Uçak Bileti

Erzurum İstanbul Uçak Bileti

istanbul uçak bileti

Erzurum’dan İstanbul’a

  • 112 TL geçen ay Erzurum’dan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • Erzurum’dan İstanbul’a ortalama uçuş süresi 1 saat 50 dk kadardır
  • İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır.
  • Erzurum’dan İstanbul’a haftada 46 uçuş bulunmaktadır.
  • Erzurum’dan İstanbul’a 1.030 km’dir.
  • Erzurum’dan İstanbul’a uçan en popüler havayolu Pegasus Airlines’dır.
  • Erzurum’dan İstanbul’a direkt uçan 2 havayolu vardır.

Erzurum Uçak Bileti

Erzurum İstanbul Uçak Bileti

Erzurum İstanbul arası uçuş rotası, Türkiye`de düzenli seferleri bulunan havayollarının yoğun olarak kullandıkları rotalardan biri. Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines her gün Erzurum Havaalanı kalkışlı ve İstanbul varışlı seferleriyle hizmet vermektedirler. Türk Hava Yolları direkt seferlerinin yanı sıra Ankara aktarmalı uçuşlarıyla, İstanbul`da Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarına uçmakta, Pegasus Airline ise her gün Erzurum`dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı`na direkt uçmaktadır.

Erzurum ile Aziziye ilçesi arasında bulunan Erzurum Havaalanı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi yönetiminde bulunmaktadır. Uluslararası uçuşlara da açık olan havaalanı, İç ve Dış Hatlar Terminali, 650 araç kapasitesi olan bir otoparkının yanısıra terminallerde; restoran, Postane, bagaj kaplama makinesi, otomatik para çekme makineleri, hediyelik ve şekerleme standları, Araba kiralama ofisleriyle yolculara hizmet vermektedir. Engelli yolcular için her türlü kolaylığın sağlandığı havaalanı aynı zamanda çevre dostu, Yeşil Kuruluş ünvanlı bir havaalanıdır. Şehir merkezinden ulaşım oldukça kolay, belediye otobüslerinin uçak saatleri baz alınarak yaptıkları havaalanı seferleri ile ulaşabileceğiniz gibi taksi ile ulaşım da mümkün. Palandöken Kayak Merkezine özel servisler ulaşım hizmeti vermektedir.

Uçuşunuzun varış noktası İstanbu`da iki ayrı havaalanı bulunmakta, iniş noktanız Anadolu yakasında, Sabiha Gökçen Havaalanı ise Pendik yakınlarında yer alan havaalanı, Avrupa ve Anadolu yakasının merkezi noktalarına ulaşım alternatifleriyle yolcularına büyük kolaylık sağlamaktadır. Uçaktan indiğiniz andan itibaren sizi kaliteli hizmeti ile karşılamakta, iniş sonrası havaalanında vakit geçirmeniz gerektiğinde cafe ve restoranları, mağaza ve satış alanları, nakit para ihtiyacınızı karşılayacak ATM ve döviz büroları, her konda bilgi alabileceğiniz danışma bürosu ve geniş kapasiteli otoparkı ile İstanbul ve çevresine hizmet vermektedir.

Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havalimanı, Türkiye`nin en en büyük ve yoğun hava trafiğine cevap veren havaalanıdır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşların gerçekleştiği havaalanına her gün dünyanın her yerinden 1000`in üzerinde uçak tarafından kullanılan havaalanı aynı zamanda uluslararası uçuşlarda aktarmaların yapıldığı, önemli bir transit yolcu havaalanıdır. Büyük bir sorumluluğa, uçak ve yolcu trafiğine başarıyla cevap vermekte , yer hizmetleri, bünyesinde bulunan ticari ve hizmet kuruluşlarıyla yolcularını memnun etmektedir. Ulaşım alternatifleri olarak Havaalanı taksileri, Havataş Havaalanı servisleri, metro veya terminal içerisinde bulabileceğiniz araç kiralama ofisleri, şehir merkezine ulaşım seçenekleriniz olarak karşınıza çıkacaktır.

Doğu Anadolu`nun en büyük şehri olan ve Palandöken Kayak Tesisleri ile son yıllarda kış turizminde adını sık sık duyduğumuz Erzurum, İstanbul ile kıyaslandığında oldukça sert iklimi ile büyük farklılık göstermektedir. Palandöken`in eteklerinden, Marmara Denizi`nin kıyılarına yapılan bir yolculuk sonrası, İstanbul dinamiği, hareketi ve renkleri ile büyülerken, bütçenizi biraz zorlayacaktır.

Erzurum'dan İstanbul'a 112 TL geçen ay Erzurum'dan İstanbul'a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Erzurum'dan İstanbul'a ortalama uçuş süresi 1 saat 50 dk kadardır İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır. Erzurum'dan İstanbul'a haftada 46 uçuş bulunmaktadır. Erzurum'dan İstanbul'a 1.030 km'dir. Erzurum'dan İstanbul'a uçan en popüler havayolu Pegasus Airlines'dır. Erzurum'dan İstanbul'a direkt uçan 2 havayolu vardır. Erzurum İstanbul Uçak Bileti Erzurum İstanbul arası uçuş rotası, Türkiye`de düzenli seferleri bulunan havayollarının yoğun olarak kullandıkları rotalardan biri. Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines her gün Erzurum Havaalanı kalkışlı ve İstanbul varışlı seferleriyle hizmet vermektedirler. Türk Hava Yolları direkt…

Erzurum İstanbul Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 3.8 ( 1 Oy)

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Kahramanmaraş – İstanbul Uçak Bileti

Kahramanmaraş’tan İstanbul’a 103 TL geçen ay Kahramanmaraş’tan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Kahramanmaraş’tan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com