Ana Sayfa / Uçak Bileti / Gaziantep / Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Uçak Bileti

Medeniyetler beşiği olan Gaziantep Türkiyenin en kalabalık 8. Şehridir. Ayrıca Anadolu’daki en eski yerleşim yerlerinden biridir. Birçok topluma ev sahipliği yapmış olan Gaziantep’e uygun uçak bileti fiyatları ile gezebilirsiniz.Gaziantepe en uygun bileti Cumartesi günü alabilirsiniz. Günün 89 saatlerinde 51TL‘den başlayan fiyatlarla Gaziantep uçak bileti bulabilirsiniz. Gaziantepe en çok Ankara'dan uçuş yapılmaktadır.Gaziantepe uçuş yapan en popüler havayolu firması 11.11.2017 .

Gaziantep’i anlatmak için kelimeler yetmeyebilir. Antep yemekleriyle ünlü olduğunu çoğumuz biliriz ama gezilecek görülecek çok yeri var. Gaziantep’e gidip Gaziantep Arkeoloji Müzesine uğramadan olmaz. Pek çok değerli parça bu müzede sergilenmektedir.Gaziantep’de Gezilecek Yerler

Medeniyetler beşiği olan Gaziantep Türkiyenin en kalabalık 8. Şehridir. Ayrıca Anadolu’daki en eski yerleşim yerlerinden biridir. Birçok topluma ev sahipliği yapmış olan Gaziantep’e uygun uçak bileti fiyatları ile gezebilirsiniz. Kentin merkezinde Gaziantep kalesi yer almaktadır. Kalenin etrafında birçok tarihi han ile eşsiz güzelliğe sahiptir. Müzeler kenti olarak da bilinen Gaziantep’te görülmesi gereken birçok müzeye ev sahipliği yapmaktadır. Bakır işletmeleriyle ün yapmış güzel şehir Gaziantep’e gidipte bakırcılar çarşısına uğramadan olmaz. Halk arasındaki adıyla Antep, Güneydoğu anadolu ve Akdeniz bölgesinde yer alan bir ildir. Sembol haline gelmiş kalesi, baklavası ve fıstığıyla Gaziantep’e uygun uçak bileti fiyatlarıyla gezilecek yerleri barındırır.

Gaziantep’de Kesinlikle Görülmesi Gereken yerler

Gaziantep’i anlatmak için kelimeler yetmeyebilir. Antep yemekleriyle ünlü olduğunu çoğumuz biliriz ama gezilecek görülecek çok yeri var.
Gaziantep Arkeoloji Müzesi; Gaziantep’e gidip Gaziantep Arkeoloji Müzesine uğramadan olmaz. Pek çok değerli parça bu müzede sergilenmektedir.

Zeugma Mozaik Müzesi; Müze demişken Zeugma Mozaik Müzesi görülmeye değer çok önemli müzelerden bir tanesindir. Antep’e gidince en azından 1 saatinizi bu müzeye ayırmanızı tavsiye ederim.

Gaziantep Kalesi; Roma döneminden kalma, ne zaman yapıldığı bilinmemekte olan Gaziantep Kalesi görülmeye değer. Şehrin tam merkezinde bulunan kale tarih boyunca birçok kez restore edilmiştir.

Elmacı Pazarı; Antep’e özgü baharatların olduğu Elmacı pazarına uğramadan geçmeyin derim. Fotoğraf çekmek sizin için eğlenceli olacaktır emin olun.

Bakırcılar Çarşısı; Bakırcılar çarşısından ekonomik fiyatlara çeşit çeşit bakır işleri alabilirsiniz.

Naip Hamamı; Hala aktif ve Gaziantep kalesinin yanında bulunan Naip Hamamına uğramanızı tavsiye ederim. Kültür kökenleri o kadar eskiye dayanıyor ki 600.000 yıllık tarihi uygun uçak bileti fiyatlarıyla gidip görülmeyi kesinlikle hak ediyor.

Gaziantep’de Bunları Kesinlikle Tatmalısınız!

İlk çağlara dayanan tarihi ile kültürel çeşitliliği mutfağına da yansımıştır. 200’ün üzerinde yer alan yemek çeşidiyle tatmanız gereken çok lezzet var. Türkiye’de ilk mutfak müzesi bulunan bir şehirden bahsediyoruz. Gaziantep’te güzel yemek yemek kolay ama bu güzel yemekleri nerede yiyeceğimize karar vermek zor.

Ali Nazik Kebabı;
Tarihi çarşıda İmam Çağdaş şehrin en iyi kebapçılarından biridir. İmam Çağdaş’a gidip Ali Nazik Kebabı yemeden bu güzel şehirden gitmeyin. Üst katı şehir müzesi geri kalanı restoran olan bir yerde lezzetli yemekler yemeği hiç düşündünüz mü?

Yuvalama;
Ekşili Ufak Köfte;
Bayazhan Kebabı;
Bu lezzetleri yemek mümkün.Böyle bir yer mümkün ve bu lezzet durağı Bayazhan Restoran. Bayazhan Restoran’a gidip yemeniz gereken lezzetler; yuvalama, ekşili ufak köfte ve bayazhan kebabı.

Baharatlı Küşneme; Gelelim bir diğer lezzet durağı olan Halil Usta’ya. Salaş bir mekan olan ve damak tadınızı değiştirecek Halil Usta, Gaziantep’in en iyi kebabçısı olabilir. Halil Usta’ya gidip Baharatlı Küşneme yemeden asla çıkmayın.

Gaziantep Havalimanından Şehre Ulaşım

Şehir merkezine belediye otobüsü, taksi ve havaş ile ulaşım mümkündür. Havaş, uçak saatlerine göre değişim göstermektedir. Hareket saatlerini ve güzergahı öğrenmek için havalimanı sitesine bir göz atmakta fayda var.

Gaziantep Hakkında

Gaziantep Hakkında

Gaziantep Şehir Rehberi
 • Rehber / Genel Bilgiler
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Festival / Fuar
 • Önemli Günler / Tatiller
 • İklim / Ne Zaman Gidilir?
 • Nerede Kalınır ?
 • Ne Yapılır?
 • Gece Hayatı / Eğlence?
 • Önemli Bilgiler?
 • Alışveriş / Ne Alınır?
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Önerilen Kalma Yerleri?
Medeniyetler beşiği olan Gaziantep Türkiyenin en kalabalık 8. Şehridir. Ayrıca Anadolu’daki en eski yerleşim yerlerinden biridir. Birçok topluma ev sahipliği yapmış olan Gaziantep’e uygun uçak bileti fiyatları ile gezebilirsiniz.Gaziantepe en uygun bileti günü alabilirsiniz. Günün saatlerinde TL'den başlayan fiyatlarla Gaziantep uçak bileti bulabilirsiniz. Gaziantepe en çok uçuş yapılmaktadır.Gaziantepe uçuş yapan en popüler havayolu firması . Gaziantep’i anlatmak için kelimeler yetmeyebilir. Antep yemekleriyle ünlü olduğunu çoğumuz biliriz ama gezilecek görülecek çok yeri var. Gaziantep’e gidip Gaziantep Arkeoloji Müzesine uğramadan olmaz. Pek çok değerli parça bu müzede sergilenmektedir. Gaziantep'de Gezilecek Yerler Medeniyetler beşiği olan Gaziantep Türkiyenin en kalabalık 8. Şehridir. Ayrıca Anadolu’daki…

Gaziantep Uçak Bileti Hakkında Genel Görüşler

Fiyat/Fayda Dengesi - 85%
Uçuş Sayısı - 75%
Çalışanlar - 92%
Rahatlık - 90%
Havaalanına Ulaşım - 90%

86%

Çok İyi

Gaziantep şehrine; sitemizden Gaziantep Uçak Bileti alarak uçuş gerçekleştiren misafirlerimiz de yaptığımız anket sonucu çıkan puandır. Bu değerlendirmeler misafirlerimizin kendi görüşleri olup, Gaziantep Uçak Bileti aldıkları dönemde yaşadıkları deneyimleri yansıtır.

Kullanıcı Oyu: 4.38 ( 2 Oy)

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Dalaman İstanbul Uçak Bileti

Dalaman’dan İstanbul’a 70 TL geçen ay Dalaman’dan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Dalaman’dan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com