Ana Sayfa / Uçak Bileti / Hatay / Hatay Uçak Bileti

Hatay Uçak Bileti

Barış ve kardeşliğin şehrine yani Hatay’a uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla eşsiz doğal güzellikleri ve tarihi yapısına bir yolculuğa ne dersiniz? Hatay’ı çekici kılan tarih boyunca göçlere şahitlik etmiş olmasıdır.

Hataya en uygun bileti Pazartesi günü alabilirsiniz. Günün 86 saatlerinde 50TL‘den başlayan fiyatlarla Hataya uçak bileti bulabilirsiniz. Hataya en çok izmir'den uçuş yapılmaktadır.Hataya uçuş yapan en popüler havayolu firması 06.11.2017 .

Türkiye’nin şüphesiz en zengin mutfaklarından biridir Hatay! Arap mutfağı, Ortadoğu mutfağı ve Akdeniz mutfağıyla ortaya karışık eşsiz lezzetler sunuyor. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla bu birçok eşsiz lezzeti tadabilmek artık zor değil.Hatay’da Gezilecek Yerler

Barış ve kardeşliğin şehrine yani Hatay’a uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla eşsiz doğal güzellikleri ve tarihi yapısına bir yolculuğa ne dersiniz? Hatay’ı çekici kılan tarih boyunca göçlere şahitlik etmiş olmasıdır. En ilgici çekici ilçesi Antakya’dır. Yaşamayı kolaylaştıran iklimi ve verimli toprakları bizi içine çekecek bir güzide şehirdir Hatay. Hatay kaleleri, türbeleri, camileri ve hamamlarıyla ün salmıştır. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla bu şahane şehri gezmeye doyamayacaksınız.

Hatay’da Kesinlikle Görülmesi Gereken yerler

Adalı Konağı

İlk görüşte aşkın meyvesi olan Adalı Konağına mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz. Genç Fransız mimar Jaques de La Boucherie birinci dünya savaşı esnasında Fransız ordularıyla buraya gelir ve birçok eşsiz eseri Hatay’a kazandırır. Adalı Konağı da bu eserlerden bir tanesidir.

Samandağ Sahili

Uzunluğu 16 km’yi bulan Samandağ sahili tercihleriniz arasında bulunmalıdır. Turistler ve bölge halkı tarafından fazlasıyla ilgi duyulan bu sahil sörf için uygundur. Sörf malzemelerinizi unutmayın.

Bakrak Kalesi

Bakras kalesi, Helenistik döneme ait tarih kokan bir yapıdır. Uğramadan geçmeyin deriz. Eşsiz güzelliğiyle size hala ayakta olduğunu gösterecektir.

Beşikli Mağarası

Titus tünelinin deniz tarafından geçtiğinizde sizleri Beşikli Mağarası karşılayacaktır. Bu mağaranın içinde 12 adet duvarlarla ayrılmış mezar bulunmaktadır.

Titus Tüneli

Samandağ’da bulunan Titus tünelini eşsiz güzelliğiyle görmek elbette istersiniz. M.Ö. 300 yılında liman sellerin etkisi altında kalmasın diye dağı delerek yapılmış bir tünel ve hala ayaktadır.

Harbiye Şelalesi

Görünce ona hayran kalacaksınız. Evet, Harbiye şelalesinden bahsediyorum. Turistlerin en çok uğradığı yerlerden birisi olan Harbiye Şelalesini mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Papan Tapınağı

Roma döneminde Pagan tapınağı, Bizans döneminde kilise ve Anadolu’nun İslamiyet’le tanışmasıyla birlikte cami olarak kullanılmaya başlanan Habibi Neccar Camii’ni de görmenizi tavsiye ederiz.

Hatay’da Bunları Kesinlikle Tatmalısınız!

Türkiye’nin şüphesiz en zengin mutfaklarından biridir Hatay! Arap mutfağı, Ortadoğu mutfağı ve Akdeniz mutfağıyla ortaya karışık eşsiz lezzetler sunuyor. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla bu birçok eşsiz lezzeti tadabilmek artık zor değil. Bütün yemeklerde baharat olmasına öncelikle şaşırmamalıyız. Baharat, acı ve nar ekşisi olmazsa olmaz üçlü olarak geliyor karşımıza. Herkes Hatay mutfağını bilmeli ve tatmalıdır.

Tepsi Kebabı

Karşımıza öncelikle Tepsi Kebabı geliyor. Hatay için tepsi kebabı gelenek haline gelmiş. En büyük özelliği ise odun ateşinde pişmesidir.

Kağıt Kebabı

Kâğıt kebabını bulunduğunuz şehirde tatmış olabilirsiniz ama anavatanı Hatay. Gelin kâğıt kebabını Hatay’da yiyelim ve eşsiz lezzetine tanıklık edelim.

İçli Köfte

Bu kadar geniş bir mutfağa sahip olan Hatay’da aklımıza benzersiz lezzet içli köfte gelmezse olmazdı. Bu müthiş lezzeti tatmadan bu şehirden ayrılmamanızı tavsiye ediyoruz.

Kaytaz Böreği

Kesinlikle denemeniz gereken lezzetlerden bir tanesi de Kaytaz Böreği. Minik minik parçalar halinde olan bu börek damak tadınızın çok hoşuna gidecek.

Hatay Havalimanından Şehre Ulaşım

Havalimanından şehir merkezine ulaşım otobüs ile HAVAŞ ile gerçekleşmektedir. Uçak varış saatinden önce rezervasyon yaptırırsanız sizin için daha kolay bir yolculuk olabilir.

Hatay Hakkında

Hatay Hakkında

Hatay Şehir Rehberi
 • Rehber / Genel Bilgiler
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Festival / Fuar
 • Önemli Günler / Tatiller
 • İklim / Ne Zaman Gidilir?
 • Nerede Kalınır ?
 • Ne Yapılır?
 • Gece Hayatı / Eğlence?
 • Önemli Bilgiler?
 • Alışveriş / Ne Alınır?
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Önerilen Kalma Yerleri?
Barış ve kardeşliğin şehrine yani Hatay’a uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla eşsiz doğal güzellikleri ve tarihi yapısına bir yolculuğa ne dersiniz? Hatay’ı çekici kılan tarih boyunca göçlere şahitlik etmiş olmasıdır. Hataya en uygun bileti günü alabilirsiniz. Günün saatlerinde TL'den başlayan fiyatlarla Hataya uçak bileti bulabilirsiniz. Hataya en çok uçuş yapılmaktadır.Hataya uçuş yapan en popüler havayolu firması . Türkiye’nin şüphesiz en zengin mutfaklarından biridir Hatay! Arap mutfağı, Ortadoğu mutfağı ve Akdeniz mutfağıyla ortaya karışık eşsiz lezzetler sunuyor. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla bu birçok eşsiz lezzeti tadabilmek artık zor değil. Hatay'da Gezilecek Yerler Barış ve kardeşliğin şehrine yani Hatay’a uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla…

Hatay Uçak Bileti Hakkında Genel Görüşler

Fiyat/Fayda Dengesi - 70%
Uçuş Sayısı - 70%
Çalışanlar - 90%
Rahatlık - 85%
Havaalanına Ulaşım - 75%

78%

İyi

Hatay şehrine; sitemizden Hatay Uçak Bileti alarak uçuş gerçekleştiren misafirlerimiz de yaptığımız anket sonucu çıkan puandır. Bu değerlendirmeler misafirlerimizin kendi görüşleri olup, Hatay Uçak Bileti aldıkları dönemde yaşadıkları deneyimleri yansıtır.

Kullanıcı Oyu: 3.25 ( 1 Oy)

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Dalaman İstanbul Uçak Bileti

Dalaman’dan İstanbul’a 70 TL geçen ay Dalaman’dan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Dalaman’dan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com