Ana Sayfa / İstanbul Uçak Bileti / İstanbul Gaziantep Uçak Bileti

İstanbul Gaziantep Uçak Bileti

İstanbul’dan Gaziantep’e

  • İstanbul’dan Gaziantep’e 852 km’dir.
  • İstanbul’dan Gaziantep’e ortalama uçuş süresi 1 saat 30 dk kadardır
  • İstanbul’dan Gaziantep’e haftada 106 uçuş bulunmaktadır.
  • İstanbul’dan Gaziantep’e direkt uçan 4 havayolu vardır.
  • 100 TL geçen ay İstanbul’dan Gaziantep’e en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • İstanbul’dan Gaziantep’e uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları’dır.

İstanbul Uçak Bileti Al

İstanbul Gaziantep Arasında Uçan Havayolu Şirketleri

İstanbul- Gaziantep arasında beş havayolu şirketi hizmet vermektedir. Bu şirketler; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air, Atlas Global ve Pegasus Hava Yolları’dır. Belirtilen havayolu şirketinin tamamının İstanbul’dan, Gaziantep Havaalanına direkt uçuşu bulunmaktadır. Gaziantep yönüne; Türk Hava Yolları, Atlas Global, Onur Havayolları İstanbul Atatürk Havaalanından, Anadolu Jet ve Pegasus Havayolları ise İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından direkt uçuş yapmaktadır. Ayrıca, İstanbul Gaziantep arasında Türk Hava Yollarının, Ankara üzerinden gerçekleştirdiği aktarmalı seferler mevcuttur. Gaziantep’e İstanbul’dan her gün direkt uçuşlar gerçekleşmektedir.

Terminal Bilgileri

İstanbul Atatürk Havaalanı Giden Yolcular terminalinde bulunan restoran ve kafe tarzı mekanlarda, fast food zincirlerinden, ala cart menüler sunan restoranlara, Strarbucks, Cafe Inn gibi lezzetli kahve ve unlu mamuller sunan kafelere ve Tadında Anadolu gibi lokal lezzetler, çeşitler sunan restoranlara kadar zengin yeme-içme mekanlarında vakit geçirmeniz mümkün. Sabiha Gökçen Havaalanı Giden Yolcular terminalinde her damak zevki için birbirinden farklı restoranlarda aradığınız her türlü yiyecek ve içeceğe ulaşabilirsiniz. Kahve Dünyası, Burger King, Efes Pub Gate, Turkish Kitchen, Puro Gusto havaalanında bulunan lezzet noktalarından yalnızca bir kaçıdır. Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında bulunan Duty Free alanlarında cilt bakımı, parfüm, çikolata, alkollü-alkolsüz içecekler, tütün ürünleri, kahve çeşitleri ve dünya çapında ünlü markaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan havaalanlarında iç hatlar terminalinde bulunan lounge’larda ücretsiz olarak kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Terminal içinde bulunan diğer bölümlerde ise internet hizmeti ücretli olarak sunulmaktadır.

Gaziantep Havaalanı’nda gelen ve giden yolcular için tek bir terminal bulunmaktadır. Terminalde kafe, restoran, banka atm’leri, sağlık birimi ve diğer ticari birimler hizmet vermektedir. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air, Atlas Global ve Pegasus Havayolları uçuşları için iç hatlar gelen yolcular terminalini kullanmaktadır.

İstanbul- Gaziantep uçuşunuzu gerçekleştirmek için, üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resimli, resmi kimliklerden birinin yanınızda olması gerekmektedir. İstanbul- Gaziantep uçuşunuzu gerçekleştirmek için en az bir saat öncesinden havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız gerekmektedir.

Pratik Bilgiler

İstanbul ve Gaziantep arasında saat farkı bulunmamaktadır. Akdeniz ve karasal iklimin karışımının hüküm sürdüğü Gaziantep’te ’ Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ayları çok sıcak, Aralık, Ocak ve Şubat kış ayları ise çok soğuk ve sert geçmektedir. İstanbul Gaziantep’le karşılaştırıldığında gıda, kira, ulaşım gibi harcama kalemlerinde pahalı bir şehirdir. Bu yüzden İstanbul’dan Gaziantep’e uçan bir yolcunun kenti pahalı bulması pek mümkün değildir. Gaziantep’te uygun bir restoranda bir öğün için lezzetli bir menüye ödeyeceğiniz rakam 15 TL civarındadır. Havaalanından, Gaziantep’in Merkez ilçesine gitmek için ödenecek taksi ücreti ise 50 TL’dir.

İstanbul'dan Gaziantep'e İstanbul'dan Gaziantep'e 852 km'dir. İstanbul'dan Gaziantep'e ortalama uçuş süresi 1 saat 30 dk kadardır İstanbul'dan Gaziantep'e haftada 106 uçuş bulunmaktadır. İstanbul'dan Gaziantep'e direkt uçan 4 havayolu vardır. 100 TL geçen ay İstanbul'dan Gaziantep'e en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. İstanbul'dan Gaziantep'e uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları'dır. İstanbul Gaziantep Arasında Uçan Havayolu Şirketleri İstanbul- Gaziantep arasında beş havayolu şirketi hizmet vermektedir. Bu şirketler; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air, Atlas Global ve Pegasus Hava Yolları’dır. Belirtilen havayolu şirketinin tamamının İstanbul’dan, Gaziantep Havaalanına direkt uçuşu bulunmaktadır. Gaziantep yönüne; Türk Hava Yolları, Atlas Global, Onur Havayolları İstanbul Atatürk Havaalanından,…

İstanbul Gaziantep Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

İstanbul Amsterdam Uçak Bileti

İstanbul’dan Amsterdam’a İstanbul’dan Amsterdam’a 2.230 km’dir. İstanbul’dan Amsterdam’a ortalama uçuş süresi 2 saat 35 dk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com