Ana Sayfa / İstanbul Uçak Bileti / İstanbul Kayseri Uçak Bileti

İstanbul Kayseri Uçak Bileti

İstanbul’dan Kayseri’ye

  • İstanbul’dan Kayseri’ye 600 km’dir.
  • İstanbul’dan Kayseri’ye ortalama uçuş süresi 1 saat 15 dk kadardır
  • 70 TL geçen ay İstanbul’dan Kayseri’ye en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • İstanbul’dan Kayseri’ye haftada 115 uçuş bulunmaktadır.
  • İstanbul’dan Kayseri’ye uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları’dır.
  • İstanbul’dan Kayseri’ye direkt uçan 4 havayolu vardır.

İstanbul Uçak Bileti Al

İstanbul Kayseri Uçak Bileti

İstanbul`un iki yakasında bulunan havaalanlarından Kayseri yönüne her gün düzenli uçuşlar yapılmaktadır. Bir ticaret kenti olan Kayseri`ye Türk Hava Yolları, Onur Air ve Pegasus Airlines İstanbul kalkışlı seferler düzenlemektedir. Onur Air ve Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk Havaalanı`ndan her gün direkt Kayseri`ye uçarken, Pegasus Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı olarak haftanın her günü hem direkt seferler düzenlemekte hem de İzmir aktarmalı olarak uçmaktadır.

İstanbul`un Avrupa yakasından kalkışların yapıldığı Atatürk Havalimanı, yurt içi ve yurt dışı uçuşlarıyla her yıl milyonlarca yolcuyu karşılayan ve uğurlayan bir havaalanı. Uluslararası dünya çapında bir havaalanı olarak ulaşım, alış veriş, yiyecek içecek ve diğer her türlü servis alternatifleriyle yolcuların tüm beklentilerine yüzde yüze yakın bir performansla cevap vermektedir. İç hatlar Giden yolcu salonunda bulunan Kokpit, Kantin, Tadında Anadolu, The Greenport, Cakes & Bakes, Starbucks Coffee, Cafe-Inn gibi yerel ve uluslararası bilinen kafeler, yemek yiyebileceğiniz Burger King ve Sbarro gibi fast food ve restoranlar, hediyelik eşya mağazaları havaalanına saatler öncesinde bile gitmeniz durumunda bile son derece keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Şehir merkezinden ulaşımın son derece kolay olduğu Atatürk Havalimanı`na taksi ücreti 70-80TL. civarındadır. Taksım`den her yarım saatte bir kalkan HAVATAŞ havaalanı servislerinin bilet ücreti ise 11TL. Özel aracınızla gelmeniz durumunda havaalanının ücretli ve son derece geniş kapsamlı otoparklarından yararlanabilirsiniz. Eğer bagajınız çok ağır değilse Metro son derece hızlı, pratik ve ekonomik bir alternatif olarak çıkmakta karşımıza.

Sabiha Gökçen Havaalanı`da Anadolu yakasından uçuşlar için kullanılan bir diğer büyük havaalanı. Konfor ve geniş hizmet yelpazesi açısından en az Atatürk Havalimanı kadar yüksek bir kapasiteye sahip. Özel araçla TEM otoyolundan ulaşabileceğiniz havaalanı, iki yakadan da belediye otobüsleriyle kolaylıkla ulaşılabilecek güzergahlara sahip. HAVATAŞ Havaalanı servisleri, Anadolu yakasından 9TL. Avrupa yakasından ise 14TL.ücretle sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar her yarım saatte bir kalkan servisleriyle havaalanına yolcu taşımaktadır. Şehrin hangi bölgesinden havaalanına gideceğinize bağlı olarak taksi biraz pahalı bir ulaşım alternatifi durumunda. Kadıköy`den havaalanı taksi ücreti ortalama 70TL.civarında seyrederken, Avrupa yakasında Taksim`den Sabiha Gökçen`e ulaşım için 100TL. üzeri bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Belediye otobüsleri ise biraz uzun bir yolculuk ile iki yakadan da kullanabileceğiniz bir alternatif. Havaalanına ulaştığınızda check in işlemlerinizi bitirin ve giden yolcu lonunda bulunan Simit Sarayı, Mc D Cafe, Center Point, İstanbul Cafe, Kahve Dünyası ya da Starbucks gibi keyifli mekanlarda uçuş saatinizi bekleyin veya mevcut alış veriş alternatiflerini değerlendirerek, sevdiklerinize küçük İstanbul hatırası hediyelikler alın.

Büyük şehirlerle karşılaştırıldığında oldukça küçük bir havaalanı olan Kayseri Erkilet Havaalanı, İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminalleri ile tek bir binada hizmet vermektedir. Erciyes Kayak Merkezi ve Ürgüp, Göreme, Kapadokya gibi turistik bölgelerin çok yakın olması turist akınına sebep olurken yurt dışı uçuşları önemli ölçüde etkilemekte ancak havaalanı ağırlıklı olarak yurt içi uçuşlara ev sahipliği yapmaktadır. Havaalanında hizmet veren acil ihtiyaçlarınızı satın alabileceğiniz bir büfe, küçük bir kafe ve terminalin üst katında şık bir restoran bulunmakta. Gelen yolcu bölümünde birkaç farklı araç kiralama isminin ofisleri bulunmaktadır. Şehir merkezine yakın bir mesafede bulunan havaalanında bulabileceğiniz en kolay ve hızlı ulaşım seçeneği olan Taksi ile şehir merkezine 20 TL. Erciyes Üniversite’sine yaklaşık 30 TL. ve otogara 35 TL. ödeyerek gitmeniz mümkün. Havaş servisleri ile de şehir merkezine ulaşılabilmekte. Kış sezonunda havaalanından Erciyes’e hafta sonları 08.30 ile 13.00 arası, günde beş servis olmak üzere hizmet veren belediye otobüsleri bulunmaktadır.

Kayseri gün geçtikçe gelişen ve büyüyen bir şehir. Özellikle çevresinde bulunan tarihi ve turistik değerleriyle turizm alanında da adını duyurmaktadır. İstanbul ile kıyaslandığında daha sert bir iklime sahip olan şehirde fiyatların genel olarak İstanbul`dan düşük olduğunu söylemek mümkün. Orta düzey bir restoranda yaklaşık 60 veya 70TL. ye mal olan iki kişilik yemeği, Kayseri`de 40 veya 50TL. ye yemeniz mümkün.

İstanbul'dan Kayseri'ye İstanbul'dan Kayseri'ye 600 km'dir. İstanbul'dan Kayseri'ye ortalama uçuş süresi 1 saat 15 dk kadardır 70 TL geçen ay İstanbul'dan Kayseri'ye en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. İstanbul'dan Kayseri'ye haftada 115 uçuş bulunmaktadır. İstanbul'dan Kayseri'ye uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları'dır. İstanbul'dan Kayseri'ye direkt uçan 4 havayolu vardır. İstanbul Kayseri Uçak Bileti İstanbul`un iki yakasında bulunan havaalanlarından Kayseri yönüne her gün düzenli uçuşlar yapılmaktadır. Bir ticaret kenti olan Kayseri`ye Türk Hava Yolları, Onur Air ve Pegasus Airlines İstanbul kalkışlı seferler düzenlemektedir. Onur Air ve Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk Havaalanı`ndan her gün direkt Kayseri`ye uçarken, Pegasus Sabiha Gökçen Havaalanı…

İstanbul Kayseri Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 4.45 ( 1 Oy)

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

İstanbul Londra Uçak Bileti

İstanbul’dan Londra’ya Londra 6 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar Londra City, Londra Gatwick, Londra Heathrow, Londra …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com