Ana Sayfa / Uçak Bileti / İstanbul / Kahramanmaraş – İstanbul Uçak Bileti

Kahramanmaraş – İstanbul Uçak Bileti

Kahramanmaraş’tan İstanbul’a

  • 103 TL geçen ay Kahramanmaraş’tan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • Kahramanmaraş’tan İstanbul’a haftada 15 uçuş bulunmaktadır.
  • İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır.
  • Kahramanmaraş’tan İstanbul’a ortalama uçuş süresi 1 saat 35 dk kadardır
  • Kahramanmaraş’tan İstanbul’a direkt uçan 2 havayolu vardır.
  • Kahramanmaraş’tan İstanbul’a 777 km’dir.
  • Kahramanmaraş’tan İstanbul’a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları’dır.

Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş – İstanbul Uçak Bileti

Kahramanmaraş, haftanın yedi günü gerçekleşen direkt uçuşlarla İstanbul`a bağlanmaktadır. Kahramanmaraş – İstanbul uçak bileti seçenekleri, Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines`ın düzenledikleri uçuşlarla sunulmaktadır. Türk Hava Yolları, her gün Atatürk Havalimanından iki seferle uçmakta, Pegasus Airlines ise Sabiha Gökçen Havalimanından Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri, günde tek sefer şeklinde faaliyet göstermektedir.

Sizi İstanbul`a uğurlayacak olan Kahramanmaraş Havaalanı, şehir merkezine yalnızca 5 km mesafede, ulaşımın oldukça kolay olduğu bir konumda yer almaktadır. Oldukça küçük bir havaalanı olan Kahramanmaraş Havaalanı, yurtiçi uçuşlara cevap veren bir terminale sahip. Check- in işlemleriniz, mevcut beş bankoda yapılmaktadır. Fotoğraflı bir kimlik belgesiyle, uçuş saatinizden ortalama bir saat önce terminalde hazır bulunmanız, check-in işlemlerinizi stressiz bir şekilde yaptırmanızı sağlayacaktır. İşlemler sonrasında, terminalde bulunan kafede kahve keyfi yapmanız mümkün. Havaalanına özel aracınız ile ulaşımı tercih etmeniz durumunda, Gaziantep – Pazarcık yolunu takip etmeniz gerekecektir. Havaalanının yaklaşık 40 aracı barındıracak park alanı bulunmaktadır. Şehir merkezinden havaalanına taksi ile ulaşım sağlanabileceği gibi, hareket saatleri uçuş saatlerine göre belirlenen belediye otobüsleri de kullanılabilir. Ayrıca araç kiralayarak konforlu bir ulaşım tercih edilebilir.

Kahramanmaraş`tan gerçekleşen İstanbul uçuşlarına, uçacağınız havayoluna bağlı olmak üzere iki farklı havaalanı ev sahipliği yapmaktadır. Atatürk Havalimanı, Türk Hava Yolları`nın uçuşlarını İç Hatlar terminalinde karşılamaktadır. Terminalde banka, ATM`ler, eczane, gazete-dergi bayii, araç kiralama ofisleri, küçük alış veriş noktaları gelen yolculara hizmet vermekte. Yeşilköy`de bulunan havalimanı, şehir merkezine ulaşımı sağlayan farklı alternatifler barındırmaktadır. Terminal çıkışında bekleyen taksiler, gece-gündüz tarifesi uygulamaksızın, ulaşım hizmeti vermekte ve şehrin merkezi noktalarına ortalama ücretler 60 ile 80 TL arasında değişmekte. HAVATAŞ Servisleri oldukça konforlu bir alternatif ve yaklaşık yarım saatte yolcuları şehir merkezine taşımaktadır, ücreti ise 11 TL. Terminalde bulunan metro istasyonundan direkt Yenikapı`ya ulaşım mümkün, Yenikapı`dan şehrin diğer bölgelerine aktarma yapılabilmektedir.

Pegasus Airlines ile uçtuğunuz takdirde ineceğiniz havaalanı, Anadolu yakasında yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı. Oldukça büyük bir havaalanı ve terminalinde yolcuların, uçuş sonrası ihtiyacı olabilecek tüm servisleri barındırmaktadır. Nakit ihtiyacınızı, giderebilir, araç kiralayabilir, kahve keyfi yapabilir, küçük alışverişler yapabilirsiniz. Şehrin iki yakasına da ulaşım seçenekleri sunan havaalanından; taksi, HAVATAŞ Servisleri, belediye otobüsleri ile veya araç kiralayarak ulaşım sorununuzu çözmeniz mümkün.

İstanbul, birçok konuda Kahramanmaraş`tan farklı bir şehir. Öncelikle bu dev şehirde daha yüksek fiyatlar söz konusu. Yiyecek-içecek, ulaşım, konaklama gibi birçok harcama kalemi, İstanbul`da daha yüksek fiyatlarla çıkmakta karşımıza. Özellikle Boğaz Tıpkı Kahramanmaraş gibi farklı iklim tiplerinin etkisi altında olan İstanbul, sıcak geçen yaz mevsimine ve soğukların eksilere inmediği, kar yağışının pek görülmediği kış aylarına sahip. İstanbul`u ziyaret etmek için ideal dönem bahar aylarıdır. Şehrin Anadolu ve Avrupa yakasında İstanbullular, zaman zaman farklı hava durumlarına şahit olmaktadır. İki kıtayı birbirine bağlayan köprülerin geçişleri ücretlidir.

Kahramanmaraş'tan İstanbul'a 103 TL geçen ay Kahramanmaraş'tan İstanbul'a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Kahramanmaraş'tan İstanbul'a haftada 15 uçuş bulunmaktadır. İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır. Kahramanmaraş'tan İstanbul'a ortalama uçuş süresi 1 saat 35 dk kadardır Kahramanmaraş'tan İstanbul'a direkt uçan 2 havayolu vardır. Kahramanmaraş'tan İstanbul'a 777 km'dir. Kahramanmaraş'tan İstanbul'a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları'dır. Kahramanmaraş - İstanbul Uçak Bileti Kahramanmaraş, haftanın yedi günü gerçekleşen direkt uçuşlarla İstanbul`a bağlanmaktadır. Kahramanmaraş - İstanbul uçak bileti seçenekleri, Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines`ın düzenledikleri uçuşlarla sunulmaktadır. Türk Hava Yolları, her gün Atatürk Havalimanından iki seferle uçmakta,…

Kahramanmaraş - İstanbul Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Batman İstanbul Uçak Bileti

Batman’dan İstanbul’a Batman’dan İstanbul’a haftada 22 uçuş bulunmaktadır. 128 TL geçen ay Batman’dan İstanbul’a en …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com