Ana Sayfa / Kampanyalar / AtlasGlobal Kampanyaları / Kıbrıs Uçak Bileti 74TL Herşey Dahil

Kıbrıs Uçak Bileti 74TL Herşey Dahil

Yurtiçi Kıbrıs Uçak Bileti 74TL’den başlayan fiyatlarla www.ucakbiletinial.com ‘da en uygun uçak bileti fiyatı ile sitemizde. Yurtiçinde 5 farklı şehirden Kıbrıs’a direk uçuş var.

Gaziantep Kıbrıs Uçak Bileti, Hatay Kıbrıs Uçak bileti, İstanbul Kıbrıs Uçak Bileti, İzmir Kıbrıs Uçak Bileti, Adana Kıbrıs Uçak Bileti uçuşları artık sitemizde herşeydahil 74TL’den başlayan fiyatlarla.

Kıbrıs Uçak Bileti 74TL

Gaziantep ve Hatay seferleriyle Türkiye’den Kıbrıs’a direkt uçuş gerçekleştirdiği şehir sayısını 5’e çıkarıyor. Atlasglobal’in haftanın dört günü gerçekleşecek Hatay – Kıbrıs uçuşları, Gaziantep – Kıbrıs uçuşları ile birlikte 27 Mart 2016 tarihinde ilk seferini gerçekleştirecek. İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep ve Hatay’dan gerçekleşen seferlerle Kıbrıs’a seyahat etmek isteyen yolcular, biletlerine tek yön her şey dahil 74 TL’den başlayan özel fiyatlarla sahip olabiliyor.

Yakın zamanda satışa açtığı Gaziantep – Kıbrıs seferlerinin ardından Hatay – Kıbrıs seferlerini de uçuş ağına katarak, Türkiye’den Kıbrıs’a direkt uçuş düzenlediği şehir sayısını 5’e çıkardı.

Kıbrıs seferlerine İstanbul, İzmir, Adana ve Gaziantep’ten sonra Hatay’ı da ekleyen www.ucakbiletinial.com 27 Mart 2015 tarihinden itibaren Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri Hatay Havalimanı’ndan Kıbrıs Ercan Havalimanı’na uçuş gerçekleştirecek. Uçuşlar, Kıbrıs’dan saat 15:30’da kalkarak 16:10’da Hatay’da olacak; Hataydan ise saat 17:20’de kalkarak 18:00’da Kıbrıs’a varacak.

EkonomiPlus konforu ve Business Class ayrıcalıkları Kıbrıs uçuşlarında da devam ediyor

İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep ve Hatay’dan Kıbrıs’a EkonomiPlus’ta seyahat eden yolculara, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Kıbrıs uçuşlarında Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

İstanbul, Adana, İzmir, Gaziantep ve Hatay direkt uçuşlarının biletleri EkonomiPlus’ta tek yön her şey dahil 74 TL’den başlayan özel fiyatlarla www.ucakbiletinial.com da

En uygun Kıbrıs Uçak Biletleri sitemizde

Herzaman en ucuz uçak biletlerini sitemizden bulabilirsiniz. Kıbrıs’a ucuz uçak bileti fiyatları 74TL’den başlayan fiyatlarla

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com