Ana Sayfa / Uçak Bileti / Konya / Konya Uçak Bileti

Konya Uçak Bileti

Mevlana’ya ve Nasreddin Hoca’yı ağırlayan, cami ve türbeleri, yeşil güzelliğiyle Konya’nın büyüsüne siz de kapılın. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla bu cenneti keşfetmenize yardımcı olalım.

Konyaya en uygun bileti Persembe günü alabilirsiniz. Günün 91 saatlerinde 57TL‘den başlayan fiyatlarla Konyaya uçak bileti bulabilirsiniz. Konyaya en çok izmir'den uçuş yapılmaktadır.Konyaya uçuş yapan en popüler havayolu firması 11.11.2017 .

Her mevsim bizlere farklı doğal güzellikler sunan Konya’nın göllerini görmeden bu şehirden gitmeyin. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla Türkiye’nin tek çölü olan Karapınar Çölü’nü de görebilirsiniz.Konya’da Gezilecek Yerler

Mevlana’ya ve Nasreddin Hoca’yı ağırlayan, cami ve türbeleri, yeşil güzelliğiyle Konya’nın büyüsüne siz de kapılın. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla bu cenneti keşfetmenize yardımcı olalım. Konya’da gezilecek görülecek pek çok tarihi eser ve doğal güzellik var. Konya’da öncelikle camileri dolaşmaya başlayarak gezinize başlayabilirsiniz. Konya’da sadece İslam eserleri bulunmamaktadır. Farklı dinlere de ev sahipliği yapmaktadır. Kilise ve manastırları da mutlaka görmeniz gerekiyor. Konya geziniz esnasında en eğlenceli kısım müzeler olacaktır. Tarihe adeta ışık tutuyor. Biraz maceraperestseniz şehirde birçok mağara bulunuyor. Bunları da ziyaret etmenizi öneriyoruz. Her mevsim bizlere farklı doğal güzellikler sunan Konya’nın göllerini görmeden bu şehirden gitmeyin. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla Türkiye’nin tek çölü olan Karapınar Çölü’nü de görebilirsiniz.

Konya’da Kesinlikle Görülmesi Gereken yerler

Konya Camileri

Cami ziyaretlerimize öncelikle Sultan Selim Camii, Kadı Mürsel Camii, Şemsi Tebrizi camisi ve türbesi, Aziziye Camii, Kapu Camii ve Eşrefoğlu Camii ile başlamanızı tavsiye ederiz.

Konya Medreseleri

Medreseler; Selçuklu döneminden kalma, Karatay Medresesi, Sırçalı Medrese ve İnce Minareli Medreseyi ziyaret etmeyi unutmayın.

Konya Türbeleri

Konya denilince akla direkt türbe geliyor. İnan turizminin geliştiği şehirlerden biri olan Konya’da gezilebilecek birçok türbe bulunmaktadır. Mevlana Türbesi, Pir Sultan Abdal Türbesi, Nasreddin Hoca Türbesi, Gömeç Hatun Türbesi, Tavsubaba Türbesi ve Sultanlar Türbesini mutlaka gezip görmenizi tavsiye ediyoruz.

Konyada Kiliseler

Hristiyanlığa ait birçok eser bulunmaktadır. Aya Elena Kilisesi, Ak Manastır ve Sille Aya Elena Kilisesini mutlaka ziyaret etmenizi isteriz.

Konyada Müzeler

Konya’da gezebileceğiniz çok fazla müze var. Bu müzelerde keyifli dakikalar geçireceksiniz, emin olun. Konya Mevlana müzesi, Nasreddin Hoca Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Konya Atatürk Evi Müzesi, Konya Ereğli Müzesi ve Koyunoğlu müzelerini gezerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Konyada Mağaralar

Mağaralara ilginiz varsa; Körükini Mağarası, Balatini Mağarası, İnbaşı Mağarası, Güvercinlik Mağarası, Tınaztepe Mağarası ve Yerköprü Mağarasını ziyaret etmenizde fayda var.

Konyada Göller

Tarihi yapılarıyla ün yapmış olan Konya’nın doğal güzelliklerinin de farkına varmanız gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için; Beyşehir Gölü Milli Parkı, Meke Gölü, Obruk Gölü, Tuz Gölü ve Akşehir göllerini ziyaret ederek bu doğal güzelleri dünya gözüyle görmenizde fayda var.

Konya’da Bunları Kesinlikle Tatmalısınız!

Etli Ekmek

Zengin yemek kültürüyle bize kapılarını açan Konya’da Közleme Biber ile sunulan eşsiz lezzet etli ekmek ilk deneyimleyeceğimiz lezzetlerin en başında yer alıyor.

Fırında Kebap

Taze kuzu etiyle fırın kebabı benim favorim. Yanında taze soğan istemeyi sakın unutmayın.

Bamya Çorbası

Bamya çorbasını deneyimlemenizi mutlaka öneriyoruz. Konya’da bol oksijen ile kuzu etine doyabilirsiniz.

Su Böreği

Su böreği benim favori lezzetlerim arasındadır.

Etli Sarma

Konya hayvancılığı beşiğidir. Burda yetişen hayvanların eti çok lezzetlidir. Burada yetişen hayvanların eti ile yapılan Etli Sarma çok lezzetlidir. Bu nefis lezzetlerin yanında kese yoğurdundan yapılmış ayran istemeyi sakın unutmayın. Ucuz Uçak Bileti fiyatlarıyla böylesine güzellikte olan leziz yemeklerini tatmak kaçırılmayacak bir fırsat sizler için.

Kıbrıs Havalimanından Şehre Ulaşım

Şehir merkezine havaş, taksi ve rent a car şirketleriyle rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır.

Konya Hakkında

Konya Hakkında

Konya Şehir Rehberi
 • Rehber / Genel Bilgiler
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Festival / Fuar
 • Önemli Günler / Tatiller
 • İklim / Ne Zaman Gidilir?
 • Nerede Kalınır ?
 • Ne Yapılır?
 • Gece Hayatı / Eğlence?
 • Önemli Bilgiler?
 • Alışveriş / Ne Alınır?
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Önerilen Kalma Yerleri?
Mevlana’ya ve Nasreddin Hoca’yı ağırlayan, cami ve türbeleri, yeşil güzelliğiyle Konya’nın büyüsüne siz de kapılın. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla bu cenneti keşfetmenize yardımcı olalım. Konyaya en uygun bileti günü alabilirsiniz. Günün saatlerinde TL'den başlayan fiyatlarla Konyaya uçak bileti bulabilirsiniz. Konyaya en çok uçuş yapılmaktadır.Konyaya uçuş yapan en popüler havayolu firması . Her mevsim bizlere farklı doğal güzellikler sunan Konya’nın göllerini görmeden bu şehirden gitmeyin. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla Türkiye’nin tek çölü olan Karapınar Çölü’nü de görebilirsiniz. Konya'da Gezilecek Yerler Mevlana’ya ve Nasreddin Hoca’yı ağırlayan, cami ve türbeleri, yeşil güzelliğiyle Konya’nın büyüsüne siz de kapılın. Uygun Uçak Bileti fiyatlarıyla bu cenneti…

Konya Uçak Bileti Hakkında Genel Görüşler

Fiyat/Fayda Dengesi - 73%
Uçuş Sayısı - 63%
Çalışanlar - 88%
Rahatlık - 93%
Havaalanına Ulaşım - 90%

81%

İyi

Konya şehrine; sitemizden Konya Uçak Bileti alarak uçuş gerçekleştiren misafirlerimiz de yaptığımız anket sonucu çıkan puandır. Bu değerlendirmeler misafirlerimizin kendi görüşleri olup, Konya Uçak Bileti aldıkları dönemde yaşadıkları deneyimleri yansıtır.

Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Dalaman İstanbul Uçak Bileti

Dalaman’dan İstanbul’a 70 TL geçen ay Dalaman’dan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Dalaman’dan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com