Ana Sayfa / Uçak Bileti / İstanbul / Mardin İstanbul Uçak Bileti

Mardin İstanbul Uçak Bileti

Mardin’den İstanbul’a

  • 101 TL geçen ay Mardin’den İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır.
  • Mardin’den İstanbul’a direkt uçan 2 havayolu vardır.
  • Mardin’den İstanbul’a ortalama uçuş süresi 1 saat 55 dk kadardır
  • Mardin’den İstanbul’a haftada 32 uçuş bulunmaktadır.
  • Mardin’den İstanbul’a 1.080 km’dir.
  • Mardin’den İstanbul’a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları’dır.

Mardin Uçak Bileti

MARDİN’DEN İSTANBUL’A UÇAN HAVAYOLLARI

Mardin Havalimanı’ndan İstanbul’a üç farklı havayolu uçmaktadır: Pegasus Havayolları, Türk Hava Yolları (THY) ve Anadolu Jet.

Pegasus Havayolları’nın, Mardin’den İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na Cuma hariç haftanın her günü direkt uçuşları bulunmaktadır.

Türk Hava Yolları, Mardin’den İstanbul Atatürk Havalimanı’na her gün uçmaktadır. Ayrıca Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet’in, Mardin Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na yine haftanın yedi günü ortak direkt uçuşları vardır.

TERMİNAL BİLGİLERİ

Mardin Havalimanı oldukça küçük bir havalimanıdır. Mardin şehir merkezine 20 km mesafede bulunan havalimanına taksi ile ulaşım yaklaşık 45 TL tutmaktadır. Kent merkezinden havalimanına ayrıca minibüslerle de ulaşım sağlanmaktadır.

İstanbul’a uçuşlar, İç Hatlar Terminali’nden düzenlenmektedir. Terminalde alışveriş yapılabilecek alanlar bulunmamaktadır ancak uçuşu beklerken bir şeyler içmek ya da atıştırmak için bir kafe (Bilen Cafe) ve bir de tatlıcı (Aziz Usta) hizmet vermektedir.

Mardin’den İstanbul’da Avrupa yakasındaki bir semt ya da ilçeye gidecek olanların uçuş için İstanbul Atatürk Havalimanı’nı, Anadolu yakasındaki bir semt ya da ilçeye gidecek olanların ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı tercih etmeleri tavsiye edilmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Taksim’e 14 TL, Kadıköy ve Yenisahra’ya ise 9 TL karşılığında özel servis otobüsleriyle (HAVATAŞ) ulaşım sağlanmaktadır. Kentin farklı noktalarına ayrıca belediye otobüsleri ve taksi ile de ulaşmak mümkündür.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan ise, Taksim’e 11 TL, Yenikapı İDO İskelesi’ne ise 5,5 TL’ye HAVATAŞ servisleri hizmet vermektedir. Havalimanından ayrıca metro, belediye otobüsü ve taksi ile ulaşım sağlanmaktadır.

PRATİK BİLGİLER

İstanbul’a uçuş saatinden en az bir saat önce Mardin Havalimanı’nda olunması tavsiye edilmektedir. Uçuş için yanınızda bulunan fotoğraflı bir kimlik belgesini (ehliyet, nüfus cüzdanı, pasaport veya evlilik cüzdanı) ibraz etmeniz gerekmektedir.

İSTANBUL’DA SİZİ NE BEKLİYOR?

İstanbul’da yaşam Maliyeti, Mardin’e göre ortalama yaşam maliyeti Mardin’e göre % 30 ila % 40 daha fazladır. Örneğin Mardin’de pahalı olmayan bir restoranda yemek yemek ortalama 9 TL tutarken, İstanbul’da aynı yemek için ortalama 15 TL ücret ödenmektedir. İstanbul’da yaz aylarında ortalama sıcaklık Mardin’e göre 5-6 C° daha düşükken, kış aylarında ise 2-3 C° daha yüksektir.

Mardin'den İstanbul'a 101 TL geçen ay Mardin'den İstanbul'a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır. Mardin'den İstanbul'a direkt uçan 2 havayolu vardır. Mardin'den İstanbul'a ortalama uçuş süresi 1 saat 55 dk kadardır Mardin'den İstanbul'a haftada 32 uçuş bulunmaktadır. Mardin'den İstanbul'a 1.080 km'dir. Mardin'den İstanbul'a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları'dır. MARDİN’DEN İSTANBUL’A UÇAN HAVAYOLLARI Mardin Havalimanı’ndan İstanbul’a üç farklı havayolu uçmaktadır: Pegasus Havayolları, Türk Hava Yolları (THY) ve Anadolu Jet. Pegasus Havayolları’nın, Mardin’den İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na Cuma hariç haftanın her günü direkt uçuşları bulunmaktadır. Türk Hava Yolları, Mardin’den…

Mardin İstanbul Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Kahramanmaraş – İstanbul Uçak Bileti

Kahramanmaraş’tan İstanbul’a 103 TL geçen ay Kahramanmaraş’tan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Kahramanmaraş’tan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com