Ana Sayfa / Uçak Bileti / İstanbul / Nevşehir İstanbul Uçak Bileti

Nevşehir İstanbul Uçak Bileti

Nevşehir’den İstanbul’a

  • Nevşehir’den İstanbul’a haftada 23 uçuş bulunmaktadır.
  • 61 TL geçen ay Nevşehir’den İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır.
  • Nevşehir’den İstanbul’a ortalama uçuş süresi 1 saat 10 dk kadardır
  • Nevşehir’den İstanbul’a 525 km’dir.
  • Nevşehir’den İstanbul’a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları’dır.
  • Nevşehir’den İstanbul’a direkt uçan 2 havayolu vardır.

Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir – İstanbul Uçak Bileti

Türkiye`nin iki büyük havayolu şirketi, Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines, Nevşehir ile İstanbul arasında karşılıklı direkt seferler düzenlemektedir. Türk Hava Yolları`nın, yaz ve kış tarifesiyle farklılık gösteren uçuşları; kış döneminde Pazartesi, Salı Perşembe ve Cumartesi günleri iki frekans, Çarşamba ve Cuma günleri üç frekans olarak düzenlemektedir. Yaz döneminde uçuş sayılarını arttıran havayolu; Pazar, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri dört ayrı sefer, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri ise üç sefer düzenlemektedir. Nevşehir – İstanbul uçak bileti sorgulamalarına, direkt uçuşlarla cevap veren diğer havayolu Pegasus Airlines ise, haftada yedi gün, günde tek frekans olarak uçmaktadır.

İstanbul uçuşunuzda size ev sahipliği yapacak olan Nevşehir Havalimanı, Kapadokya`ya oldukça yakın bir konumda, Nevşehir merkezine ise yaklaşık 30 km mesafededir. Turizm sezonunda yurt dışı uçuşların da gerçekleştiği havaalanı, oldukça küçük bir terminalle hizmet vermektedir. Sınırlı ulaşım alternatiflerine sahip olan Nevşehir Havalimanına, taksi ile ulaşımı tercih edebilir veya araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca özel turizm şirketlerinin havaalanı servisleri de ulaşım hizmeti vermektedir.

Türk Hava Yolları ile uçuşlarda varış noktanız olan Atatürk Havalimanı, sizi İç Hatlar terminaliyle karşılamakta. Terminalin gelen yolcu bölümünde banka ve döviz büroları, araç kiralama ofisleri, seyahat acentaları, eczane, market ve dinlenip bir şeyler atıştırabileceğiniz Simit Sarayı bulunmakta. Terminal çıkışında, havaalanı taksileri ile gitmek istediğiniz noktaya, 24 saat aynı tarife üzerinden gidebilirsiniz. HAVATAŞ otobüsleri, havaalanından şehrin iki yakasına da servis yapmaktadır. Metro ile ulaşım İç Hatlar terminalinde bulunan metro istasyonundan, Yenikapı`da aktarma yapılarak gerçekleşmektedir.

Pegasus Airlines, Sabiha Gökçen Havalimanına inmektedir. İstanbul`un ikinci uluslararsı havaalanı olan Sabiha Gökçen Pendik, Kurtköy`de konumlanmıştır. Büyük, modern ve teknolojik donanıma sahip havaalanı terminalinde; eczane, bilet satış ofisleri, turizm acentaları, Banka ve döviz büroları, ATM`ler, araç kiralama ofisleri hizmet vermektedir. Gelen yolcuları ağırlayan Kahve Dünyası, Karafırın, Simit Sarayı ve Burger King gibi yiyecek içecek mekanları bulunmaktadır. Havaalanından şehir merkezlerine havaalanı taksileri, Taksim ve Kadıköy`e servis yapan HAVATAŞ otobüsleri ve İETT otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca havaalanına oldukça yakın olan Pendik`ten, şehrin metro ağına ulaşım da mümkün.

Nevşehir`e oranla büyük, dinamik ve renkli bir şehir olan İstanbul, araç ve insan trafiğiyle de baş döndürmektedir. Şehrin iki yakasını bir araya getiren Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinden geçişler ücretlidir. İstanbul`da şehir içi ulaşım; metro, tramvay, metrobüs, otobüs, dolmuş ve minibüs hatları, vapur ve deniz otobüsleri ile sağlanmaktadır. Kış mevsiminde Karadeniz ikliminin etkisinde kalan şehirde soğuk ve yağışlı hava hakimken, yaz mevsimi ise Akdeniz ikliminin etkisiyle sıcak geçmektedir. İstanbul, Türkiye`nin en pahalı şehirlerinden biri olarak bilinse de, seçenek zenginlikleriyle, farklı bütçelere hitap edebilmektedir. Fiyatlarla ilgili ipucu vermek gerekirse; havaalanından merkezi noktalara taksi ücretleri 70 ile 100 TL arasında değişmektedir. İstanbul restoranlarından birinde yiyeceğiniz bir yemek için ortalama 30-50 TL civarında hesap ödenmekte, deniz kenarında bir kahve keyfi ise yaklaşık 15 TL civarındadır.

Nevşehir'den İstanbul'a Nevşehir'den İstanbul'a haftada 23 uçuş bulunmaktadır. 61 TL geçen ay Nevşehir'den İstanbul'a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır. Nevşehir'den İstanbul'a ortalama uçuş süresi 1 saat 10 dk kadardır Nevşehir'den İstanbul'a 525 km'dir. Nevşehir'den İstanbul'a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları'dır. Nevşehir'den İstanbul'a direkt uçan 2 havayolu vardır. Nevşehir - İstanbul Uçak Bileti Türkiye`nin iki büyük havayolu şirketi, Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines, Nevşehir ile İstanbul arasında karşılıklı direkt seferler düzenlemektedir. Türk Hava Yolları`nın, yaz ve kış tarifesiyle farklılık gösteren uçuşları; kış döneminde Pazartesi, Salı Perşembe…

Nevşehir İstanbul Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Kahramanmaraş – İstanbul Uçak Bileti

Kahramanmaraş’tan İstanbul’a 103 TL geçen ay Kahramanmaraş’tan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Kahramanmaraş’tan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com