Ana Sayfa / Uçak Bileti / İstanbul / Sivas İstanbul Uçak Bileti

Sivas İstanbul Uçak Bileti

Sivas’tan İstanbul’a

  • 88 TL geçen ay Sivas’tan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı.
  • Sivas’tan İstanbul’a haftada 31 uçuş bulunmaktadır.
  • İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır.
  • Sivas’tan İstanbul’a direkt uçan 2 havayolu vardır.
  • Sivas’tan İstanbul’a 676 km’dir.
  • Sivas’tan İstanbul’a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları’dır.
  • Sivas’tan İstanbul’a ortalama uçuş süresi 1 saat 25 dk kadardır

Sivas Uçak Bileti

Sivas İstanbul Arasında Uçan Havayolu Şirketleri

Sivas İstanbul arasında üç havayolu şirketi hizmet vermektedir. Bu şirketler; Pegasus Havayolları, Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Hava Yolları’dır. Belirtilen havayolu şirketlerinin tamamının İstanbul’da bulunan iki havaalanına, Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havaalanı ve Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havaalanına direkt uçuşu bulunmaktadır. İstanbul yönüne; Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk Havaalanı, Anadolu Jet ve Pegasus Havayolları ise Sabiha Gökçen Havaalanına direkt uçuş yapmaktadır. Sivas İstanbul arasında her gün direkt uçuşlar yapılmaktadır. Sivas İstanbul arasında Pegasus Hava Yollarının, Ankara ve İzmir aktarmalı seferleri de mevcuttur.

Terminal Bilgileri

Sivas Havaalanında gelen ve giden yolcular için aynı terminal kullanılmaktadır. Havaalanında iki adet kafe, beş araba kiralama ofisi, bir sağlık ünitesi, bir banka ATM si hizmet vermektedir.

İstanbul Atatürk Havaalanı Gelen Yolcular terminalinde bulunan Simit Sarayı tatlı, hamur işi, tost, sandviç çeşitleri, dondurma, sıcak ve soğuk içecekler sunmaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanı Gelen Yolcular terminalinde her damak zevki için birbirinden farklı restoran, kafe ve kafe-barlar hizmet sunmaktadır. Kahve Dünyası, Karafırın, Simit Sarayı, Burger King, Secco havaalanında bulunan lezzet noktalarından yalnızca bir kaçıdır. İki havaalanında da, Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları iç hatlar gelen yolcular terminalini kullanmaktadır. Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında bulunan çeşitli mağazalarda, parfum, çikolata, alkollü-alkolsüz içecekler, tütün ürünleri, kahve çeşitleri ve dünya çapında ünlü markaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan havaalanlarında İç Hatlar Terminalinde bulunan lounge’larda ücretsiz olarak kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Terminal içinde bulunan diğer bölümlerde ise internet hizmeti ücretli olarak sunulmaktadır.

Sivas- İstanbul uçuşunuzu gerçekleştirmek için, üzerinde T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resimli, resmi kimliklerden birinin yanınızda olması gerekmektedir. Sivas- İstanbul uçuşunuzu gerçekleştirmek için en az bir saat öncesinden havaalanında hazır bulunmanız ve check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Eğer check-in işleminizi online olarak yapmak isterseniz, uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in işleminizi, kalkış saatinden 90 dakika öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş saatinizden en az 45 dakika önce biniş kartınızı alarak, yolcu bekleme salonunda hazır bulunmanız gerekmektedir.

Pratik Bilgiler

Sivas- İstanbul arasında saat farkı bulunmamaktadır. Ilıman iklimin hüküm sürdüğü İstanbul’da yaz ayları sıcak ve nemli kış ayları ise soğuk geçmektedir. En soğuk aylar olan Ocak ve Şubat ayında ısı ortalama 5 derece civarındadır. En sıcak aylar olan Temmuz, Ağustos aylarında sıcaklık ortalamada 23 derece civarındadır. Sivas İstanbul’la karşılaştırıldığında her anlamda çok daha ucuz bir şehirdir. Sivas’dan İstanbul’a seyahat eden yolcuların, kenti her anlamda Sivas’dan çok pahalı bulacaktır. İstanbul’da bir öğün için lezzetli bir menüye ödeyeceğiniz rakam, semtlere göre değişiklik gösterse de 20-50 arasında değişebilir. Atatürk Havaalanından, İstanbul’un üç merkezi noktası Taksim’e 50 TL, Kadıköy’e 79 TL, Bakırköy’e’ 15 TL taksi ücreti ödemeniz gerekecektir. Sabiha Gökçen Havaalanından; Taksim 93 TL, Kadıköy 66 TL ve Bakırköy’e 134 TL taksi ücreti ödemeniz gerekecektir.

Sivas'tan İstanbul'a 88 TL geçen ay Sivas'tan İstanbul'a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Sivas'tan İstanbul'a haftada 31 uçuş bulunmaktadır. İstanbul 2 havaalanı tarafından sunulmaktadır. Bunlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen havaalanlarıdır. Sivas'tan İstanbul'a direkt uçan 2 havayolu vardır. Sivas'tan İstanbul'a 676 km'dir. Sivas'tan İstanbul'a uçan en popüler havayolu Türk Hava Yolları'dır. Sivas'tan İstanbul'a ortalama uçuş süresi 1 saat 25 dk kadardır Sivas İstanbul Arasında Uçan Havayolu Şirketleri Sivas İstanbul arasında üç havayolu şirketi hizmet vermektedir. Bu şirketler; Pegasus Havayolları, Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Hava Yolları’dır. Belirtilen havayolu şirketlerinin tamamının İstanbul’da bulunan iki havaalanına, Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havaalanı…

Sivas İstanbul Uçak Bileti

Fiyat/Fayda Dengesi
Uçuş Sayısı
Çalışanlar
Rahatlık
Havaalanına Ulaşım

Araştırma Puanı

Kalkış ve varış şehrine uçan yolcuların verdikleri puanların ortalaması. Sizde puan vererek bu araştırmaya destek verebilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: Be the first one !

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Kahramanmaraş – İstanbul Uçak Bileti

Kahramanmaraş’tan İstanbul’a 103 TL geçen ay Kahramanmaraş’tan İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Kahramanmaraş’tan İstanbul’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com