Ana Sayfa / Uçak Bileti / Sivas / Sivas Uçak Bileti

Sivas Uçak Bileti

Sivas Uçak Bileti; Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Sivas’a ucuz Uçak Bileti fiyatlarıyla tatil gerçekleştirmek ister misiniz? Tarihi M.Ö. 8000’li yıllara kadar dayanan tarih kokan bu toprakların güzelliklerini görmek ister misiniz? O zaman hemen uygun Uçak Bileti fiyatlarını göz gezdirin ve muhteşem Sivas tatilinize başlayın.

Sivasa en uygun bileti Carsamba günü alabilirsiniz. Günün 91 saatlerinde 57TL‘den başlayan fiyatlarla Sivas uçak bileti bulabilirsiniz.Sivasa en çok izmir'den uçuş yapılmaktadır.Sivasa uçuş yapan en popüler havayolu firması 11.11.2017 .

Sivas’ın doğal güzelliklerini keşfetmeniz gerek. Bu güzelliklerden bir tanesi de Koyunkara Mesire Yeri. Ulaşımı biraz zor ama mutlaka görülmesi gereken yerlerden.


Sivasa ucuz uçak bileti nasıl bulunur

En Uygun Sivas Uçak Bileti fiyatlarını tek bir havayolu yerine sitemizden tüm havayolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını görüntüleyin.Erken Rezervasyon yapın. Ülkemizdeki yolcuların %58’zi geç rezervasyon yaptıkları için uygun bilet fiyatlarını kaçırmakta. Biletinizi hafta için alın. Tek sayfada tüm Sivasa Uçak Bileti fiyatlarını görün ve en ucuz olan bileti kredi kartınıza peşin fiyatına 6 taksit ile satın alın

Sivasa Kampanyalı Bilet nasıl alınır

Sivasa Ucuz Uçak Bileti almak istiyorsanız ilk önceliğiniz kampanyaları takip etmek olmalı. Sitemizdeki Kampanyalar sayfasını takip ederek tüm havayolu firmalarının bilet kampanyalarını görebilirsiniz. Türkler genellikle biletlerini sokdakka aldıkları için pahalı bilet fiyatları ile uçmak durumda kalıyor. Sivas bileti alırken tarih aralığınızı esnetin. Sivasa hafta içi uçmak size %15 uygun bilet almanız anlamına gelecektir.

Sivas’da Gezilecek Yerler

Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Sivas’a ucuz Uçak Bileti fiyatlarıyla tatil gerçekleştirmek ister misiniz? Tarihi M.Ö. 8000’li yıllara kadar dayanan tarih kokan bu toprakların güzelliklerini görmek ister misiniz? O zaman hemen uygun Uçak Bileti fiyatlarını göz gezdirin ve muhteşem Sivas tatilinize başlayın. Sivas’ta gezip görülecek o kadar çok yer var ki anlat anlat bitmez. Sert ve karasal bir iklime sahip olan Sivas kültür çeşitliliğiyle Anadolu’da adete saygın bir kent. Kent merkezi Roman İmparatorluğunun hüküm sürdüğü zamanlarda yapılmıştır. Justinianus tarafından yaptırılan Sivas kalesini mutlaka gezip görmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Sivas’ta gezip görülecek o kadar tarihi mekan var ki, bunlardan bir tanesi de Halil Rıfat Paşa tarafından yaptırılan Hükümet Konağı. Ziya Bey Yazma Eserler Kütüphanesine uğramadan Sivas’ı gezdim gördüm demeyin.

Sivas’da Kesinlikle Görülmesi Gereken yerler

Sivas’ın doğal güzelliklerini keşfetmeniz gerek. Bu güzelliklerden bir tanesi de Koyunkara Mesire Yeri. Ulaşımı biraz zor ama mutlaka görülmesi gereken yerlerden.
Doğal güzellikler demişken Tödürge Gölünden bahsetmezsek olmaz. Sivas Erzurum karayolunun 50 km ilerisinde bu doğal güzelliğe varacaksınız.
Tarihi yerler ilginizi çekiyorsa mutlaka Sivas Çifte Minareli Medreseye uğrayın. 1271 yılında yapılan yapı hala ayakta. Tarihi yapılara ilgili olan dostlarımız bu yapıya hayran kalacaktır.
Eğriçimen Yaylasında adeta büyüleneceksiniz. Böyle bir yaylayı daha önce görmüş olamazsınız. Enfes güzellikteki yayla çıktığınızda gözlerinizi alamayacaksınız. Huzur ve mutluluğun doruklarına ulaşacaksınız.
Çaltı Çayının güzelliği sizleri büyüleyecek. İki koldan oluşan bu çayın su sesleri sizi başka diyarlara götürecek.

Sivas’da Bunları Kesinlikle Tatmalısınız!

Sivas ziyaretinizden sonra Sivaslı arkadaşlarınıza her gün yemek yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü Sivas mutfağının tadına varan bir daha asla vazgeçemez. Sivas’ın meşhur Kesme Aşını tatmadan Sivas’a kesinlikle veda etmeyin. Bu yemeği evde yaptığınız zaman eviniz lezzet kokar. Kesme aşı kesinlikle yemenizi öneriyoruz. Muazzam bir lezzet. Baviko’yu daha önce hiç duydunuz mu? Hayır dediğinizi duyar gibiyim. O zaman Sivas ziyaretimizde hemen Baviko’yu tadıyoruz. Baviko ustasından yenildiği taktirde bir daha asla unutamayacağız bir lezzet haline geliyor. Rengi nar gibi olan kelle tatlısını mutlaka yiyoruz. Tatlının adı neden kelle olur demeyin çünkü bu tatlı bir bütün halinde soframıza geliyor. Çok özel bir tatlı. Sirok, hamur işi bir yiyecek. Kenarlarına ayran dökülüp üstüne tereyağı gezdiriliyor ve inanılmaz bir lezzet şölenine bizi dahil ediyor. Mutlaka tatmanız gerekiyor. Sivas’a gidip Mercimek Badı yemeden olmaz. Yine mutlaka yememiz gereken yiyecekler arasında bulunuyor. Büyük bidonlarla Sivas ziyaretimizi bitirirken pezik götürmek isteyeceksiniz evinize. Her yemekten sonra yemek isteyeceğiniz bir lezzet. Böyle bir lezzet öyküsü yaşamak istiyorsanız uygun Uçak Bileti fiyatlarına bakmanızda fayda var.

Sivas Havalimanından Şehre Ulaşım

Sivas havalimanından şehre ulaşım servisler ve havaş ile sağlanmaktadır.

Sivas Hakkında

Sivas Hakkında

Sivas Şehir Rehberi
 • Rehber / Genel Bilgiler
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Festival / Fuar
 • Önemli Günler / Tatiller
 • İklim / Ne Zaman Gidilir?
 • Nerede Kalınır ?
 • Ne Yapılır?
 • Gece Hayatı / Eğlence?
 • Önemli Bilgiler?
 • Alışveriş / Ne Alınır?
 • Ulaşım
 • Önemli Gezilecek Yerler
 • Önerilen Kalma Yerleri?
Sivas Uçak Bileti; Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Sivas’a ucuz Uçak Bileti fiyatlarıyla tatil gerçekleştirmek ister misiniz? Tarihi M.Ö. 8000’li yıllara kadar dayanan tarih kokan bu toprakların güzelliklerini görmek ister misiniz? O zaman hemen uygun Uçak Bileti fiyatlarını göz gezdirin ve muhteşem Sivas tatilinize başlayın. Sivasa en uygun bileti günü alabilirsiniz. Günün saatlerinde TL'den başlayan fiyatlarla Sivas uçak bileti bulabilirsiniz.Sivasa en çok uçuş yapılmaktadır.Sivasa uçuş yapan en popüler havayolu firması . Sivas’ın doğal güzelliklerini keşfetmeniz gerek. Bu güzelliklerden bir tanesi de Koyunkara Mesire Yeri. Ulaşımı biraz zor ama mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Sivasa ucuz uçak bileti nasıl bulunur…

Sivas Uçak Bileti Hakkında Genel Görüşler

Fiyat/Fayda Dengesi - 76%
Uçuş Sayısı - 65%
Çalışanlar - 92%
Rahatlık - 84%
Havaalanına Ulaşım - 76%

79%

İyi

Sivas şehrine; sitemizden Sivas Uçak Bileti alarak uçuş gerçekleştiren misafirlerimiz de yaptığımız anket sonucu çıkan puandır. Bu değerlendirmeler misafirlerimizin kendi görüşleri olup, Sivas Uçak Bileti aldıkları dönemde yaşadıkları deneyimleri yansıtır.

Kullanıcı Oyu: 3.65 ( 1 Oy)

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

Antakya İstanbul Uçak Bileti

Antakya İstanbul’a 98 TL geçen ay Antakya İstanbul’a en ucuz dönüş bileti fiyatıydı. Antakya İstanbul’a ortalama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com