Ana Sayfa / Kampanyalar / THY Kampanyaları / Türk Hava Yolları AVRUPA Kampanyası

Türk Hava Yolları AVRUPA Kampanyası

Türk Hava Yolları’ndan Ucakbiletinial.com’a özel Avrupa Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul’dan Avrupa nın en gözde şehirlerine 111$’dan başlayan fiyatlarla ucuz uçak bileti fiyatları sunuyor. Bu kampanya kısa bir süreliğine Ucakbiletinial.com müşterilerine özeldir.

Türk Hava Yolları ayrıcalığıyla biletinizi 24 Şubat 2016 – 10 Mart 2016 tarihleri arasında alın, her şey dahil gidiş-dönüş 111 Dolardan başlayan fiyatlarla 01 Nisan 2016 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yurt dışına özgürce uçun. http://www.ucakbiletinial.com

Skytrax tarafından verilen Dünya Havayolu Ödülleri kapsamında 2011, 2012, 2013, 2014 ve 2015 yıllarında Avrupa’nın En İyi Havayolu Ödülü’nü almaya hak kazanan

Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk’ten

Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk Havalimanından Yunanistan 111 Dolar, İtalya 129 Dolar, Malta 139 Dolar, Fransa ve İspanya 149 ve Portekiz 169 Dolardan başlayan fiyatlarla uçmanın keyfini yaşayın.

Türk Hava Yolları ile Sabiha Gökçen’den

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından ise Barselona 169 Dolar, Milano 129 Dolar, Paris 149 Dolar, Roma 129 Dolar ve Venedik 129 Dolardan başlayan fiyatlarla siz değerli misafirlerine konforlu seyahatlerin kapısını aralıyor.

Deneyimli kadrosu Ücretsiz ikramları ile Türk Hava Yolları, Avrupa’yı en ekonomik bilet fiyatlarıyla gezme görme fırsatını sunuyor.

Türk Hava Yolları Avrupa Ucuz Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Avrupa Ucuz Uçak Bileti

Türk Hava Yollarının kampanyalı ve uygun bilet fiyatlarını Ucakbiletinial.com üzerinden alabilir, kredi kartına 9 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Rezervasyon imkânı ile en hesaplı bilet fiyatlarını da bulabileceğiniz ucakbiletinial.com, tüm dünya havayollarını en uygun fiyatları bulmak için sorgulama yapan ve ucuza uçak bileti almanın en kolay yolu! Ücretsiz indirebileceğiniz App Store veya Google play uygulamalarımızdan Ucuz Uçak biletleri anında cebinizde.

Dikkat!
Türk Hava Yolları ile yurt dışı uçuşlarınızda Ücretsiz bagaj hakkınız Business Class 30 kg, Comfort 20 kg, Ekonomi, 20 kg, bebek yolcu için ise 10 kg’dir.
Yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajlarınızdaki ağırlık sınırı max. 8 kg’dır. Boyutları ise max. 50 X 40 X 23 cm olmalıdır. Yanınıza daha büyük ağırlık ve boyutlarda bagaj almak istediğinizde ekstra koltuk satın almanız gerektiğini unutmayın!

Yazar: admin

AYRICA İNCELEYİNİZ

İstanbul Denizli Uçak Bileti 69TL

İstanbul şehrinden Denizli şehrine gidiş 69TL Türk Hava Yolları İstanbul Denizli Uçak Bileti için kampanya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Hakları Görsel ve Yazılar Teklif hakkı vardır. Ucakbiletinial.com